0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

مروری بر یک زندگینامه: Recondite

مروری بر یک زندگینامه: Recondite

 

Recondite نام مستعار  Lorenz Brunner می باشد که متولد جنوب ایالت بایرن آلمان است. او یک موسیقیدان آلمانی، آهنگ ساز سبک تکنو، دارنده ی لیبل و هنرمند صدا می باشد. Brunner در یک منظقه ی روستایی بزرگ شد که منبع بیشترین الهاماتش برای انتخاب اسم مستعارش بود. در کنار محیط زیست و چشم انداز بایرن جنوبی، مردم این منظقه به عنوان الهامات مستقیم او برای کارش معرفی شده اند. در کل این کار (الهام گرفتن از محیط زندگی) برای یک هنرمند و همچنین به خصوص برای انتخاب نام مستعار Recondite درست می باشد.

Brunner اولین ترک های خودش را در یک استودیوی خانگی کوچک و در این محیط تولید کرد. در ادامه ی این دوره ی خلاقانه ی موسیقیایی زودرس، این آهنگ ساز جوان در سال 2009 به برلین مهاجرت کرد. Brunner لیبل Plangent Records را در سال 2011 تاسیس کرد و ترک هایش را تحت نام Recondite منتشر کرد. و برای اولین آلبوم EP چهار ترکه اش بازخورد های بین المللی بسیاری دریافت کرد.

 و بعد از آلبوم On Acid که در سال 2012 منتشر شد توجهات به سمت او بیشتر شد که صدا های اسیدی معمولی و تنوع صوتی این آلبوم چهره ی دیگری از این هنرمند را نشان داد. و از آن به بعد موفقیت های بیشتری را به دست آورد و به طور مداوم در اروپا، آمریکا، آسیا و استرالیا دیده می شد. او همچنین در لاین آپی در سال 2014 به همراه ریچی هاتین و Sven Vath پلی کرده و در همان سال به عنوان هنرمند انتخابی ریچی هاتین اتخاب شد. او در رویداد های مهمی از جمله Melt،Amsterdam Dance Event پلی کرده است.

تنوع موسیقی این هنرمند در با ترک هایش که در لیبل های مختلفی از جمله Dystopian و Innervisions منتشر شده است دیده می شود. او همچنین نامزد دریافت جوایز دی جی در سال 2014 در زمینه ی اجرای زندهی الکترونیک شد و آلبوم EP اش به رتبه ی اول در چارت تکنو ی Beatport هم رسید.همچنین او در آثارش بیشتر از ترکیب صداهای آنالوگ و سنتز مدولاسیون فرکانس استفاده می کند. 

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید