0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

مروری بر یک زندگینامه: UMEK

مروری بر یک زندگینامه: UMEK

 

دی جی Uroš Umek متولد 16 می 1976 که بیشتر به عنوان DJ UMEK یا ساده تر UMEK یک دی جی و آهنگ ساز اسلوونیایی می باشد. او از سال 1993 فعالیت موسیقی خود را آغاز کرده است و  دارنده ی چندین لیبل ضبط تکنو است. او در سال 1999 لیبل های Consumer Recreation و  Recycled Loopsرا تاسیس کرد. Recycled Loops در سال 2001 یک زیر لیبل به نام Earresistible Musick را به راه انداخت و UMEK در سال 2007 یک لیبل تکنو بزرگ یعنی 1605 را تاسیس کرد.

او در سال 2010 برنده ی جایزه ی بهترین هنرمند در جوایز موسیقی Beatport  شد. و در 2013 در جوایز EMPO "بهترین دی جی تکنو" نام گرفت. او در سال 2013 در جوایز موسیقی رقص بین المللی برنده ی جایزه ی بهترین ترک تکنو شد، و در ادامه ی همان سال بنده ی جایزه ی بهترین موسیقی تک هاوس نیز شد. او تک آهنگ ها و رمیکس های زیادی را در لیبل معروف Spinnin Records و Ultra Records منتشر کرده است. او از سال 2015به سبک های دارک تر تکنو رو آورد و آثار بیشتری را بر روی لیبل خودش 1605 منتشر کرد.

او در سال 1993 از سن 17 سالگی دی جی را شروع کرد و یکی از پیشگامان موسیقی الکترونیک در اسلونی بود. او تعداد زیادی آلبوم EP و تک ترک منتشر کرد که برای نوآوری هایش در موسیقی شهرت بیشتری کسب کرد. او همچنین به عنوان فردی که مستقیما با 4 ترن تیبل پلی می کند نیز شناخته  می شود. UMEK در سال 2007 در نظر سنجی 100 دی جی برتر رتبه ی 28 را بدست آورد و در طول تمام سال های فعالیتش جز بهترین دی جی ها و هنرمندان جهان بوده و همیشه در رده بندی 100 دی جی برتر حضور داشته است. او در برنامه ی اجرای زنده ی Essential Mix اجرا داشته و همچنین در فستیوال های بزرگی از جمله Tommorrowland، Electric Daisy Carnival و ... حضور داشته است.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید