0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

پنج دلیلی که دی جی ها باید ترک های خود را ویرایش کنند

پنج دلیلی که دی جی ها باید ترک های خود را ویرایش کنند


ما همیشه به شما می گوییم که باید در دیجینگ به سمت جلو حرکت کنید. شما به چیز های بیشتری نیاز دارید تا اینکه فقط آهنگ ها را یکی پس از دیگری پخش کنید. با این حال تمام ایده های "تولید کردن" می تواند برای دی جی ها دلهره آور باشد و جای تعجبی ندارد که اکثر دی جی ها با وجود نیت های خوب این کار را نمی کنند. به شما پیشنهاد می کنیم دوباره به ویرایش بپردازید. این کار آسان و ضروری می باشد. ویرایش دوباره برای دی جی هایی که می خواهند به درستی اصول اولیه را رعایت کنند مانند طلا می باشد. اما برای تولیدات خود و رمیکس ها آماده نیستند. ما پنج دلیلی که دی جی ها باید ترک های خود را ویرایش کنند را به شما می گوییم.
برای قابل میکس کردن ترک ها
حتی با وجود اینکه نرم افزار های میکس می توانند به شما برای وسعت دادن به اینترو ها اوترو ها یا بخش های میانی ترک ها به شما در میکس کردن ترک ها کمک می کنند و شما را قادر به میکس می سازند، و همیشه فرصت این را به شما می دهند که آن کار را به جریان بیاندازید. اما با ویرایش دوباره ی بخش های آهنگی که شما تمایل به میکس کردن آن در اینترو یا اوترو دارید می توانید این خطر را از بین ببرید. برای انواع خاصی از موسیقی ها، که بخش های قابل میکس آن واقعا کوتاه هستند یا از قواعد ساختار بار ها و بخش بندی کردن پیروی نمی کنند این می تواند با ارزش باشد.
برای کوتاه کردن ترک ها
این کار برای دی جی هایی که برای رادیو میکس میکنند و دی جی هایی که در محیط های تجاری پلی می کنند خوب می باشد. تصور کنید اینجا ترکی وجود دارد که شما آن را واقعا دوس دارید و فکر می کنید که به درد اجرای رادیویی یا سالن رقص می خورد، اما این ترک یک نسخه ی کلاب 6 دقیقه ای می باشد و لیبل آن نسخه ی کوتاه تر یا میکس رادیویی اش را منتشر نکرده است. به این ترتیب شما می توانید آن کار را انجام دهید و ویرایش دوباره نسخه ی اصلی آن به طور جدی به کارتان کمک می کند.
برای باز سازی ترک هایتان
این کار شما را به تهیه ی رمیکس نزدیک می کند. بخش رپ را دوس ندارید؟ فکر می کنید که کورس خیلی کوتاه یا خیلی بلند می باشد؟ قسمت پاپی گروه "middle eight" را در یک ترک پاپ/کلاب برایتان غیر قابل قبول است؟ دلتان می خواهد آهنگ زودتر به بخش Drop (سقوط) برسد؟ مشکلی وجود ندارد شما می توانید اینها را تکه تکه کرده، بریده و برای بازسازی ترک هایی که آن نسخه اش را دوست ندارید با به کار بردن مهارت های ویرایش بسیار ساده و نه بیشتر آن را تبدیل به چیزی کنید که به نظرتان برای مخاطبان شما بهتر خواهد بود.
برای پاک کردن نسخه های غیر قابل استفاده
همه ی کنترولر های دی جی دارای کلید سانسور نیستند (آن مثل یک حالت Slip است که ترک را برای حذف کلمات ناخوشایند وارونه می کند تا زمانی که شما دستتان را از روی آن بردارید.) بنابراین شما برای قاپیدن ناسزا های تصادفی یا بخش هایی که مناسب پخش نیستند باید بیشتر حواستان به بازی تان باشد، (تقریبا همه ی زمانی که یک ترک را پلی می کنید.) بنابراین با به کار گرفتن ویرایش، شما می توانید با حذف دائمی هر بخش رنجاننده ی یک ترک از پخش تصادفی آن جلو گیری کنید. 
برای گسترش مهارت های خود در زمینه ریمیکسینگ و تولید
از نرم افزار های مختلف صدا استفاده نمی کنید؟ ایده ی کار روی ترک های فاصله دار از سبک های سالن رقص به شما انگیزه ای نمی دهد؟ آیا تمام این ها مقدمه چینی هایی برای مشکوک شدن به تولید نمی باشد؟ بله، این درست است چون این اولین گام می باشد. شما خیلی زود در خوتان این قابلیت را می بینید که تکه های ترک های دیگر را هم با یکدیگر ترکیب کنید و خود را در موقعیت میکس های خوب قرار دهید. سپس شاید با استفاده از لوپ ها یا حتی با اضافه کردن بیس لاین خودتان، استب های صدا و غیره ... به طرز فوق العاده ای خود را در حال تولید ببینید. فکر می کنید دی جی ها یک شبه به یک تولید کننده تبدیل می شوند؟ نه، آنها با کاری پیچیده تر جز یک ویرایش مجدد ساده را انجام نمی دهند. پس شما هم باید جایی شروع کنید ...

نظر خود را ارسال کنید
نظرات
22 اسفند 1397 - 10:34 ب.ظ
نرم افزار خاصی هست برای ویرایش ؟یا خود نرم افزار دی جی انجام میده؟