0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

4 روش برای میکس کردن ترک بعدی

4 روش برای میکس کردن ترک بعدی

 

میکس کردن اینترو ترک دک B بر روی اوترو ترک دک A ساده ترین میکسی است که وجود دارد، اما انجام این کار برای همیشه آن را خسته کننده می کند. همانطور که مهارت های شما رشد می کند، شما می خواهید تنوع بیشتری را در ست های خود داشته باشید و سطح انرژی را میکس هایتان را بهتر کنترل کنید. در اینجا چند ایده برای میکس کردن ترک جدید وجود دارد. در این روش های فرض می شود که شما با ساختار یک ترک Dance معمولی آشنا هستید.

اینترو بر روی اوترو: ساده ترین میکس همیشه کم خطر ترین میکس بوده است، زیرا آن روش حتی اگر که شما آهنگ ها را به خوبی نشناسید به درستی جواب می دهد. ترک B را به عنوان ترک جدید در اوترو ترک A شروع کنید و آن را بعد از 8 یا 16 بار به داخل میکس بیاورید. و سپس 6 یا 7 دقیقه ی کامل از هرکدام را پخش کنید

اینترو بر روی آخرین کورس: ترک دک B را بر روی آخرین کورس ترک دک A شروع کرده و پس از 16 بار شروع به آوردن آن به داخل میکس کنید. از آنجایی که ترک A کامل تمام نشده است نیازمند کمی اکولایز شدن در آن بخش دارد و باید کیک هایش را با کیک های ترک ورودی جابجا کنید.

اینترو بر روی برک دان: علاوه بر اوترو ها برک دان ها نیز یکی دیگر از بخش های مناسب و طبیعی برای میکس کردن ترک تازه وارد می باشند. ترک B را درست سر ضرب برک دان ترک A آغاز کنید، که درست بعد از دومین یا سومین گورس می باشد. و در این میکس شما زمان زیادی را ندارید چون برک دان معمولا 32 بار طول می کشد و شما برای رفتن از ترک A به ترک B همین اندازه زمان دارید تا میکس خود را بسازید و ساختار آن دو را با هم ترکیب کنید.

اینترو بر روی کورس قبل از شروع برک دان: ترک B را بر روی کورس ترک A قبل از برک دان شروع کرده و پس از ضرب های ترک A شروع به آوردن آن به داخل میکس کنید. این میکس به شما کمک می کند تا تمام مشکلات را در هدفن خود حل کنید. اکولایز کردن دقیق این میکس برای ترکیب تمیز تر لازم می باشد. و اگر اینترو ترک B کوتاه باشد ممکن است به خوبی میکس نشود.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید
نظرات
14 تیر 1398 - 12:07 ق.ظ
اگه توی یک ویدیو این رو آموزش می دادید و اجرا می کردید هر کدوم رو خیلی راحت تر می شد اون ها رو فهمید