0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Ableton

شرکت Ableton یک تولید کننده ی نرم افزار و سخت افزارهای منحصر به فرد برای ساختن موسیقی می باشد که ویژگی های شگفت انگیزی را به شما ارائه می دهد. این شرکت در سال ۱۹۹۹ تاسیس شد و اولین نسخه ی Live را در سال ۲۰۰۱ تولید کرد که امروزه یکی از محبوب ترین و حرفه ای ترین نرم افزار های ساخت موسیقی به حساب می آید که توسط بسیاری از هنرمندان و طراحان صدا در سراسر جهان استفاده می شود. این شرکت سخت تلاش می کند تا محیطی شخصی را برای رشد حرفه ای افراد در زمینه موسیقی ایجاد کند و فرصت هایی بسازد برای تا افراد بتوانند با هم تعامل داشته و از هم بیاموزند.

این DAW اکنون برای سیستم های مک و ویندوز در دسترس میباشد و همچنین دارای ویژگی های بی نظیری است که هیچ DAW دیگری از آنها بهره نمیبرد. ویژگی هایی مانند Max For Live که یک نرم افزار جانبی و اضافه بر سازمان برای ساخت پلاگین های اختصاصی کاربران میباشد و همچنین دارای پلاگین های از پیش آماده بسیار خوب و کاربردی است که به دست مهندسان این کمپانی ساخته شده است. دیگر ویژگی چشم گیر این DAW وجود یک بستر بسیار متفاوت از چیزی که یک DAW ارائه میدهد میباشد که به کاربران اجازه و دسترسی بسیار خوبی برای اجرای زنده موزیک و دی جی فراهم میکند. از دیگر ویژگی های برتر آن میتوان به وجود پکیج های بسیار گوناگون و با کیفیت از لوپ ها، سمپل ها، رک های افکت، پلاگین ها و ... میباشد که برای گسترش و دسترسی بالای کاربران به ابزارهای پیشرفته و بسیار تازه و صداهای به روز میباشد که سایت های زیادی از جمله خودشان این پکیج ها را نیز به صورت رایگان و پولی ارائه میدهند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Ableton Push 2 کنترلر نرم افزار

آهنگسازی کار مشکلی است. برای این که جریان کار را از دست ندهید باید قادر به ثبت سریع ایده هایتان باشید و برای این کار به تکنولوژی نیاز دارید. کامپیوترها به همه این امکان را می دهند که دنیایی از صداها بسازند. اما اینسترومنت ها آن چیزهایی هستند که از به شما الهام خواهند داد. این یک اینسترومنت قدرتمند است که به شما کنترل و دسترسی به صداهایتان را بدون نیاز به نگاه کردن به کامپیوترتان می دهد.

47,300,000 تومان
خرید