0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Ableton

شرکت Ableton یک تولید کننده ی نرم افزار و سخت افزارهای منحصر به فرد برای ساختن موسیقی می باشد که ویژگی های شگفت انگیزی را به شما ارائه می دهد. این شرکت در سال 1999 تاسیس شد و اولین نسخه ی Live را در سال 2001 تولید کرد که امروزه یکی از محبوب ترین و حرفه ای ترین نرم افزار های ساخت موسیقی به حساب می آید که توسط بسیاری از هنرمندان و طراحان صدا در سراسر جهان استفاده می شود. این شرکت سخت تلاش می کند تا محیطی شخصی را برای رشد حرفه ای افراد در زمینه موسیقی ایجاد کند و فرصت هایی بسازد برای تا افراد بتوانند با هم تعامل داشته و از هم بیاموزند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Ableton Push کنترلر نرم افزار

آهنگسازی کار مشکلی است. برای این که جریان کار را از دست ندهید باید قادر به ثبت سریع ایده هایتان باشید و برای این کار به تکنولوژی نیاز دارید. کامپیوترها به همه این امکان را می دهند که دنیایی از صداها بسازند. اما اینسترومنت ها آن چیزهایی هستند که از به شما الهام خواهند داد. این یک اینسترومنت قدرتمند است که به شما کنترل و دسترسی به صداهایتان را بدون نیاز به نگاه کردن به کامپیوترتان می دهد.

برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Ableton Push 2 کنترلر نرم افزار

آهنگسازی کار مشکلی است. برای این که جریان کار را از دست ندهید باید قادر به ثبت سریع ایده هایتان باشید و برای این کار به تکنولوژی نیاز دارید. کامپیوترها به همه این امکان را می دهند که دنیایی از صداها بسازند. اما اینسترومنت ها آن چیزهایی هستند که از به شما الهام خواهند داد. این یک اینسترومنت قدرتمند است که به شما کنترل و دسترسی به صداهایتان را بدون نیاز به نگاه کردن به کامپیوترتان می دهد.

35,000,000 تومان 34,200,000 تومان
خرید