0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

ADAM Audio

کمپانی ADAM Audio در مارس سال ۱۹۹۹در برلین راه اندازی شد و از آن زمان همه ی توان و ریزبینی شان را بر روی ساخت و پرداخت بهترین اسپیکرهای مانیتورینگ استودیو گذاشتند و به صنعت صدای حرفه ای وارد شدند. یکی از نشانهای ویژه  این کمپانی تیوترهای ربانی آنها است که یک نوآوری به نام ترانسفورمر Air Motion از مهندس Oskar Heil در دهه ۱۹۶۰ بود که میتوانست تا ۴ برابر با شتاب بیشتری مولکولهای هوا را به تکان درآورد و نتایج بدست آمده از آزمایش این ترانسفورمرها این کمپانی را بسوی جلو سوق داد.

این کمپانی در ساخت مگنت اسپیکرهای حرفه ای خود، آهنرباهایی با عناصر کمیاب زمینی را بکار میبرد که نیرومندترین گونه از آهنرباهای معمولی میباشد که میدان مغناطیسی پرتوان تری نسبت به آهنرباهای فریت یا آلنیکو دارد. میدان مغناطیسی ساخته شده بدست آهنرباهای نادر زمینی اندازه ۱.۴ تسلا است درهنگامیکه آهنرباهای فریت یا سرامیک از ۰.۵ تا ۱ تسلا است. همچنین این کمپانی بر روی بدنه و آکوستیک اسپیکرهایش نیز نوآوریهای چشمگیری را فراهم کرد که سختی بالا، تابش شخصیتهای صدا، دیستروشن پایین و بازدهی بالا از ویژگیهاء برجستهی بدنه این اسپیکرها میباشد که با طراحی مهندسی شده و پیشرو خودشان پیشرفت های چشمگیری در سنجش با اسپیکرهای با مگنت ساده سنتی بدست آوردند.

 

 

 

 

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

ADAM Audio T7V اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورهای مدل T7V از کمپانی ADAM Audio اسپیکرهایی حرفه ای و با هزینه ای پایین هستند، این مانیتورهای استودیویی اکتیو ۲-وَر  حرفه ای و ارزیدنی، T7V دارای ویژگی هایی مانند یک درایور فرکانس پایین پلیپروپلین ۵ اینچی میباشند که گستره ی صدای بم تا 39 هرتز را به شما میرسانند و این در کنار تیوترهای نواری-شتاب دهنده یU-ART است که تا ۲۵ کیلوهرتز را پوشش میدهند! این برای یک مانیتور با این بها بسیار ایده آل و چشمگیر است.

35,600,000 تومان
خرید

ADAM Audio T5V اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورهای مدل T5V از کمپانی ADAM Audio اسپیکرهایی حرفه ای و با هزینه ای پایین هستند، این مانیتورهای استودیویی اکتیو ۲-وَر  حرفه ای و ارزیدنی، T5V دارای ویژگی هایی مانند یک درایور فرکانس پایین پلیپروپلین ۵ اینچی میباشند که گستره ی صدای بم تا ۴۵ هرتز را به شما میرسانند و این در کنار تیوترهای نواری-شتاب دهنده یU-ART است که تا ۲۵ کیلوهرتز را پوشش میدهند! این برای یک مانیتور با این بها بسیار ایده آل و چشمگیر است.

30,500,000 تومان
خرید

ساب ووفر مانیتورینگ Adam Audio T10s

 ساب ووفر مدل T10S از کمپانی Adam Audio که برای افزایش پاسخ بیس سری T، خط تولید مقرون به صرفه اسپیکر مانیتورهای استودیویی اکتیو دو طرفه ADAM Audio طراحی شده است، حداکثر بلندی صدای SPL ≥104dBرا ارائه میدهد و فرکانس پایینی را تا ۲۸ هرتز (-6dB) گسترش میدهد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

اسپیکر مانیتورینگ Adam Audio T8V

 T8V پرچمدار سری T، خط تولید مقرون به صرفه کمپانی ADAM Audio از مانیتورهای حرفه ای دو طرفه اکتیو استودیویی است که دارای یک درایور ۸ اینچی پلی پروپیلن با فرکانس پایین است که پسوند باس را تا ۳۹ هرتز به طرز قابل توجهی فراهم میکند. در حالی که از تیوتر روبانی شتاب دهنده ی U-ART این کمپانی بهره مند است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

اسپیکر مانیتورینگ ADAM AUDIO S2V

 اسپیکر مانیتورینگ مدل ADAM Audio S2V یک مانیتور استودیویی دو طرفه عمودی اکتیو است که برای کاربردهای میدان نزدیک در نظر گرفته شده است. S2V با وجود ردپای جمع و جور خود، توان و دقت مورد نیاز مهندسین حرفه ای را برای یک مانیتور درجه مرجع دقیق فراهم میکند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

ساب ووفر مانیتورینگ Adam Audio SUB8

 ساب ووفر مانیتورینگ مدل ADAM Audio Sub8 که برای اتاق‌های کنترل کوچک‌تر تا ۲۰ متر مربع طراحی شده است، یک ساب ووفر جمع‌ و جور و در عین حال نیرومند است که بازه فرکانس پایین هر سیستم مانیتورینگ میدان نزدیک را تا ۲۸ هرتز افزایش میدهد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

ساب ووفر مانیتورینگ ADAM AUDIO SUB 10 MK2

 ساب ووفر مانیتورینگ اکتیو مدل Sub10 Mk2 از کمپانی ADAM Audio برای اتاق های کنترل کوچک و متوسط میباشد و یک سابووفر نیرومند میباشد که بازه فرکانسی پایین را در هر سیستم مانیتورینگ میدان-نزدیک یا میدان-میانه تا ۲۵ هرتز گسترش میدهد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید