0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

ADAM Audio

کمپانی ADAM Audio در مارس سال ۱۹۹۹در برلین راه اندازی شد و از آن زمان همه ی توان و ریزبینی شان را بر روی ساخت و پرداخت بهترین اسپیکرهای مانیتورینگ استودیو گذاشتند و به صنعت صدای حرفه ای وارد شدند. یکی از نشانهای ویژه  این کمپانی تیوترهای ربانی آنها است که یک نوآوری به نام ترانسفورمر Air Motion از مهندس Oskar Heil در دهه ۱۹۶۰ بود که میتوانست تا ۴ برابر با شتاب بیشتری مولکولهای هوا را به تکان درآورد و نتایج بدست آمده از آزمایش این ترانسفورمرها این کمپانی را بسوی جلو سوق داد.

این کمپانی در ساخت مگنت اسپیکرهای حرفه ای خود، آهنرباهایی با عناصر کمیاب زمینی را بکار میبرد که نیرومندترین گونه از آهنرباهای معمولی میباشد که میدان مغناطیسی پرتوان تری نسبت به آهنرباهای فریت یا آلنیکو دارد. میدان مغناطیسی ساخته شده بدست آهنرباهای نادر زمینی اندازه ۱.۴ تسلا است درهنگامیکه آهنرباهای فریت یا سرامیک از ۰.۵ تا ۱ تسلا است. همچنین این کمپانی بر روی بدنه و آکوستیک اسپیکرهایش نیز نوآوریهای چشمگیری را فراهم کرد که سختی بالا، تابش شخصیتهای صدا، دیستروشن پایین و بازدهی بالا از ویژگیهاء برجستهی بدنه این اسپیکرها میباشد که با طراحی مهندسی شده و پیشرو خودشان پیشرفت های چشمگیری در سنجش با اسپیکرهای با مگنت ساده سنتی بدست آوردند.

 

 

 

 

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

ADAM Audio T5V اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورهای مدل T5V از کمپانی ADAM Audio اسپیکرهایی حرفه ای و با هزینه ای پایین هستند، این مانیتورهای استودیویی اکتیو ۲-وَر  حرفه ای و ارزیدنی، T5V دارای ویژگی هایی مانند یک درایور فرکانس پایین پلیپروپلین ۵ اینچی میباشند که گستره ی صدای بم تا ۴۵ هرتز را به شما میرسانند و این در کنار تیوترهای نواری-شتاب دهنده یU-ART است که تا ۲۵ کیلوهرتز را پوشش میدهند! این برای یک مانیتور با این بها بسیار ایده آل و چشمگیر است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

ADAM Audio T7V اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورهای مدل T7V از کمپانی ADAM Audio اسپیکرهایی حرفه ای و با هزینه ای پایین هستند، این مانیتورهای استودیویی اکتیو ۲-وَر  حرفه ای و ارزیدنی، T7V دارای ویژگی هایی مانند یک درایور فرکانس پایین پلیپروپلین ۵ اینچی میباشند که گستره ی صدای بم تا 39 هرتز را به شما میرسانند و این در کنار تیوترهای نواری-شتاب دهنده یU-ART است که تا ۲۵ کیلوهرتز را پوشش میدهند! این برای یک مانیتور با این بها بسیار ایده آل و چشمگیر است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید