0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

AKAI

Akai Professional در سال 1984 وارد صنعت موسیقی شد. و هدفش ارائه دادن ابزار موسیقی به هنرمندانی است که به دنبال بیان کردن یا اکتشاف چیز های جدید در موسیقی می باشند. از آن به بعد محصولات Akai Professional به تولید کننده ی لوازم مدرن موسیقی استودیویی و اجراهای زنده تبدیل شد. که با ارتقا تکنولوژی نمونه بردار دیجیتالی آن را به بخشی از محبوب ترین تولید کنندگان لوازم موسیقی تبدیل کرده. نمونه بردار سکوئنسر منحصر به فرد MPC که با خلاقیت ساختش نمونه بردار های دیجیتالی را تبدیل به پایه ای برای ترکیب بندی کرده است برای همیشه مسیر موسیقی مدرن را تغییر داده است. Akai Pro جز اولین ها در فن آوری دیجیتالی و همچنین یکی از تاثیر گذار ترین تولید کنندگان تجهیزات موسیقی طی 20 سال گذشته می باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Akai AMX کنترلر دی جی

با AMX دو کاناله ی همه کاره و حرفه ای Akai، می توانید تسلط کاملی بر روی تنظیمات Serato DJ خود داشته باشید. با AMX می توانید دو دک از Serato DJ را با استفاده از صف منظمی از فیدر ها، ناب های فعال لمسی و کلید ها کنترل کنید. با ویژگی تنظیم پذیر crossfaderکه مخصوص فیدر های خطی می باشد می توانید از AMX به عنوان خط اتصالی بین turntable ها و Serato DJ استفاده کرده و سیگنال های ورودی را از طریق یک کابل USB کنترل کنید. به همراه خروجی های کامل هدفن و master با کارت صدای 24بیت / 96 کیلوهرتز که برای شما تجربه ای قابل اعتماد را در استودیو و اجراهایتان به ارمغان می آورد. AMX یک نسخه ی کامل بوده و به شما مزیت دقیقی ارائه می دهد که می توانید در زمان اجرا کنترل پر قدرتی روی صدا داشته باشید. AMX یک رابط قوی جمع و جور حرفه ای و مقرون به صرفه است که حس آنالوگ را با بهترین دسترسی دیجیتالی برایتان فراهم می کند.
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Akai APC 40 MK II میدی کنترلر

AKAI APC-40 MKII ابزاری اساسی برای کاربران Ableton Live است. APC40 MKII بر اساس نظرات کاربران APC40 که طی پنج سال جمع آوری شده است طراحی شده.
8,300,000 تومان
خرید

AKAI APC 20 میدی کنترلر

نرم افزار Ableton Live یک محیط آهنگ سازی و قدرتمند و انعطاف پذیر برای اجرای موسیقی است. این نرم افزار منحصر به فرد، یک ابزار کنترل کننده ی منحصر به فرد هم نیاز دارد. Akai Professional و Ableton کنترل کننده ای برای اجرای زنده در Ableton، با نام APC20 را ارائه داده اند.
برای قیمت تماس بگیرید
خرید
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

AKAI MPD 26 میدی پد (کارکرده)

کنترلر Akai MPD26 کارکرده دارای خط و خش کم بر روی دستگاه این دستگاه دارای یک هفته مهلت تست و 3 ماه ضمانت معتبر میباشد
880,000 تومان
خرید