0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

AKG

کمپانی AKG بدست دکتر Rudolf Goerike و Ernst Pless در وین اترش راه اندازی شده است که خیلی زود به یکی از بزرگترین نوآوران صوتی جهان بدل شدند. این کمپانی از سال ۱۹۴۷ فعالیتش را آغاز کرده و در همان روزهای نخست نخستین میکروفون های AKG در ایستگاه های رادیویی، تئاترها و کلاب های جاز پدیدار شدند و بکار گرفته شدند که در آن زمان این محصولات توسط ۵ کارگر با دست ساخته میشدند.

AKG‌در سال ۱۹۴۹ نخستین هدفونش ر روانه بازار کرد و در اوایل دهه ۵۰ میلادی با چندین محصول خودش به موفقیتی بزرگ دست یافت. شبکه لندنی BBC یکی از نخستین مشتری های میکروفون معروف مدل C12‌ آنها بود. این کمپانی در دهه ۵۰ از لحاظ جغرافیایی گسترش یافت و در پایان این دهه به سراسر جهان راه پیدا کرده بود. دهه های ۶۰ و ۷۰ نیز برای این کمپانی پر از نوآوری و موفقیت بود آنها نخستین واحد افکت ریوریب استودیویی و قابل حمل در جهان یعنی BX-20 را ساختند.

میکروفون ها و هدفون ها و دیگر ساخته های این کمپانی برای بسیاری از رویدادهای مهم و کاربردهای حرفه ای بکار گرفته میشوند. این کمپانی جوایز و ستایش های متعددی را دریافت کرده است و یکی از برترین های آنها جایزه گرمی تکنیکال در سال ۲۰۱۰ است. آناستازیا، اریک لپتون، پیتر گابریل، کانیه وست و بسیاری دیگر نیز از مشتریان همیشگی هدفون های AKG هستند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

AKG K52 هدفون استودیویی

K52 هدفنی با درایور های کیفیت بالا برای ارائه ی بیس قوی و وضوح صداهای فرکانس بالا است. طراحی گوشی های این هدفن به صورتی است که دور گوش قرار می گیرد و صدا را در محفظه ی ایزوله اش آکوستیک می کند.

1,550,000 تومان 1,190,000 تومان
خرید

AKG K267 Tiesto هدفون دی جی

هدفون مدل K267 TIESTO از کمپانی AKG یک هدفون پشت بسته مانیتورینگ دی جی میباشد که تنظیم و طراحی آن با دی جی تیستو بوده است. آن دارای یک پاسخ فرکانسی نرم و ایده آل برای کار استودیویی است و همچنین دارای یک سوئیچ آمپ برای بیس میباشد که برای کاربردهای دی جی در مکانهای پر سر و صدا بسیار ایده آل میباشد. این هدفون پوشش خوبی روی گوش های شما ایجاد میکند و به خوبی روی سر شما مینشیند.

5,800,000 تومان
خرید

AKG K361 هدفون استودیویی

هدفون حرفه ای استویی  مدل K361 از کمپانی AKG یک هدفون پشت بسته، سبک و بسیار راحت است که برای فراهم آوردن ارزش استثنایی کیفیت استودیویی و یک ساختار آسوده طراحی شده است. این هدفون دارای صدایی تراز و طبیعی است که برای هر گونه کاربری ایده آل میباشد. افزوده بر آن، AKG K361 بسیار سبک وزن است و برای استفاده های بلند مدت بسیار مناسب است. همچنین آن دارای ساختار فلزی تقویت شده است که درخور سبک زندگی با جابجایی های زیاد است.

3,300,000 تومان 3,200,000 تومان
خرید

AKG K72 هدفون استودیویی

هدفون مدل K72 از کمپانی AKG یک هدفون پشت بسته برای ساخت ترک و نظارت استودیویی است. این هدفون کیفیت مانیتورینگ شما را افزایش میدهد و با درایورهای بزرگ ۴۰ میلی متری و طراحی بسته اش یک طیف صوتی گسترده و کاملی از بیس عمیق تا فرکانس های بالا را تولید میکند. هدفون های کمپانی AKG همیشه هدفون های خوب و با کیفیتی بوده اند. 

1,490,000 تومان
خرید

AKG K271MK2 هدفون استودیویی

هدفون حرفه ای مدل K271 MK2 از کمپانی AKG یک هدفون پشت بسته و ایده آل برای نظارت استودیویی و کاربرد های زنده مانند دی جی است. این هدفون برای ساختار ارگونومیک آسودگی بسیار خوبی را برایتان در هنگام بکارگیری فراهم میکند و دارای تناسب خوب و پدهای گوشی از نوع دور گوش و با روکش چرم و مخمل بهره میبرد. 

3,450,000 تومان
خرید

AKG K92 هدفون استودیویی

هدفون پشت بسته مدل K92 از کمپانی AKG یک راه بسیار خوب و ارزان برای دستیابی به مانیتورینگ بهتر است. این هدفون دارای درایورهای بزرگ ۵۰ میلی متری است و طراحی پشت بسته آن به این معنی است که شما یک دامنه صوتی گسترده و بیس های عمیق تا فرکانسهای بالای بسیار خوبی را خواهید شنید. هدفون های کمپانی AKG همیشه هدفون های خوب و راحتی بودنده اند.

1,780,000 تومان
خرید

AKG Lyra C44 میکروفون یو اس بی

میکروفون یو اس بی مدل C44 Lyra ‌از کمپانی AKG یک میکروفون ایده آل برای سازندگان پادکست و کسانی است که بدنبال استریم و پخش آنلاین میباشند. این میکروفون صدای شما را با یک کانورتر آنالوگ به دیجیتال با رزولوشن و روشنایی ۲۴ بیت و ۱۹۲ کیلوهرتز و سازگار با کیفیت 4K رکورد میکند و از طریق USB به درون کامپیوتر میفرستد.

5,250,000 تومان 4,600,000 تومان
خرید

AKG Lyra C44 میکروفون یو اس بی (کارکرده)

میکروفون یو اس بی مدل C44 Lyra ‌از کمپانی AKG یک میکروفون ایده آل برای سازندگان پادکست و کسانی است که بدنبال استریم و پخش آنلاین میباشند. این میکروفون صدای شما را با یک کانورتر آنالوگ به دیجیتال با رزولوشن و روشنایی ۲۴ بیت و ۱۹۲ کیلوهرتز و سازگار با کیفیت 4K رکورد میکند و از طریق USB به درون کامپیوتر میفرستد.

5,250,000 تومان 3,900,000 تومان
خرید

AKG K240 Mk2 هدفون استودیویی

هدفون مدل K240 از کمپانی AKG یک هدفون دور گوش با صدا با کیفیت و راحتی بسیار بالا است که دارای ویژگی های خوبی برای مانیتورینگ استودیویی میباشد. این هدفون دارای دو پد چرمی و مخملی برای تجربه آسودگی بسیار بالا است تا بتوانید برای میکس کردن و تنظیم از راحتی و گزینه های بیشتری برخوردار شوید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

AKG K361 BT هدفون استودیویی

هدفون حرفه ای استویی مدل K361 BT از کمپانی AKG یک هدفون پشت بسته، سبک و بسیار راحت است که برای فراهم آوردن ارزش استثنایی کیفیت استودیویی و یک ساختار آسوده طراحی شده است. همانگونه که از پسوند BT در نام این هدفون پیداست، آن دارای ویژگی بلوتوث و پخش از راه دور است که باتری اش توانایی پخش مداوم تا ۲۸ ساعت را دارد که بسیار فوق العاده است و همچنین از یک میکروفون درونی بهره میبرد که توانایی کار با بسیاری از اپلیکیشن های ارتباطی را برایتان فراهم میکند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

AKG K371 هدفون استودیویی

هدفون مدل K371 از کمپانی AKG یک هدفون حرفه ای استودیویی است که ترکیبی از صدای کیفیت استودیویی، گوشی های بسیار راحت و ساختاری سرسخت برای خلق یک هدفون چندکاره و با کیفیت بالا است. این هدفون مجهز به درایورهای ۵۰ میلی متری کلاس A و تنظیم Reference Response Curve (منحنی پاسخدهی مرجع) است که صدایی با کیفیت استودیویی و با وفاداری بالا را تولید میکنند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

AKG T167 Tiesto هدفون دی جی

 هدفن مدل 167 Tiesto از کمپانی AKG با دوام و راحتی و توانایی حمل بسیار خوبی ساخته شده است. K167 برای حرفه ای ها و دوستداران موزیک ساخته شده است و دارای درایورهای 40 میلیمتری با کیفیتی است که برای بازسازی صدا میباشند و چه روی استیج و چه در استودیو یا حتی در متور فرقی نمیکند، شما همیشه یک صدای خوب همراه خود دارید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

AKG Y45BT Black هدفون استودیویی

هدفن بلوتوث AKG الهام بخش صدایی با کیفیت بالا می باشد با درایور های 40 میلیمتری طراحی پد های گوشی ضد نویز. طراحی آن با وزنی کم روی گوش و پد های نرم استفاده از آن را برای مدت طولانی راحت کرده است. 

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

AKG K44 هدفون استودیویی

هدفون پشت بسته آکاجی K44 یک هدفون بسیار پر کاربرد برای استودیو های خانگی و همچنین گوش دادن به موسیقی با کیفیت بالا می باشد. این هدفون که از نوع پشت بسته (Closed Back) می باشد با پیشانی بند قابل تنظیم و پد چرمی برای پوشش کامل دور گوش سهولت استفاده در طولانی مدت را به کاربر هدیه می کند. K 44 محدوده فرکانسی 18 Hz تا 20 KHz را پوشش داده و با نمایشی قدرتمند در محدوده باس و همچنین شفافیت صدا در محدوده تیریبل خود را به یکی از بهترین انتخاب ها در رنج قیمتی خود بدل کرده است. این هدفون دارای فیش 1/8 به همراه یک مبدل 1/4 با کیفیت ارائه شده است. شما شایسته کیفیت هستید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید