0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Allen & Heath

کمپانی انگلیسی Allen & Heath از ابزارهای اتاق خواب دی جی ها تا تجهیزات بردکست و ابزارهای حرفه ای برای فستیوال های بزرگ را در سبک و سیاق خودش و با مواد سازنده درجه یک تولید میکند. این کمپانی در ۵۰ سال گذشته تن صدای تکنولوژی را تنظیم کرده است. آنها نخستین موج بزرگ کمپانی های میکسر ساز انگلیسی بودند و زندگی دی جی را در چهارچوب خودشان تعریف میکنند. این کمپانی حرفه اش را در سال ۱۹۶۹آغاز کرد. این کمپانی در همان آغاز کار میکسرهای دست سازی را برای گروه های افسانه ای چون Genesis، Pink Floyd و The Who ساخت.

میکسرهای استودیویی این کمپانی اکنون در بسیاری از استودیوهای حرفه ای در جهان به کار میروند و میکسرهای دی جی آنها نیز با کیفیت و کارایی متفاوت و بسیار خوبشان اکنون زبانزد بسیاری از دی جی ها در جهان است و در استیج های زیادی میتوان رد پای Allen & Heath را ببینید. این کمپانی سازنده انواع گوناگون میکسرهای استودیویی حرفه ای درجه یک است و همچنین این برند برای دی جی ها نیز گل سرسبد به شمار میرود و کنترلرها و میکسرهای سری Xone این کمپانی در بین دی جی ها بسیار شناخته شده و محبوب میباشند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

XONE K2- Allen & Heath کنترلردی جی (آکبند مسافری)

این کالا به صورت مسافری آمده است و فاقد کارتن میباشد کالا همراه با سافت کیس . کابل LAN و کابل USB اورجینال میباشد . تعداد محدود

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Allen & Heath Xone:96 میکسر دی جی

به دنبال موفقیت میکسر افسانه ای Xone 92‌از این کمپانی، Xone 96 یک میکسر برای اجرای مدرن با ترن تیبل ها، لپ تاپ/۷ سینتی سایزرها و درام ماشین ها و پدال های افکت است. این میکسر رویهم رفته دارای شش کانال ورودی، دو ارسال FX اختصاصی، چهار کانال بازگشت استریو است و دارای اکولایزرهای دقیق ۴ باند و فیلترهای دوگانه ی Xone:VCF با هارمونیک Crunch است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید