0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

American Audio

گروه ADJ از سال 1985 در لس آنجلس کالیفرنیا به عنوان سازنده ی محصولات نورپردازی برای هنرمندان شروع به کار کرد و از آن به بعد به شرکت متنوعی تبدیل شد و شرکت های دیگری را به زیر مجموعه خود اضافه کرد که شامل American DJ، Elation Professional Lighting، Acclaim Lighting، American Audio و Global Truss می باشد. به طور خلاصه، این شرکت ها محصولات نورپردازی، صوتی و تصویری را برای کلاب ها، دیسکو، سرگرمی های موبایل، گروه های موسیقی، تورهای کنسرت، تئاتر، نمایش های تلویزیونی، کشتی های کروز، کلیساها، نمایشگاه های تجاری، برنامه های معماری و غیره ارائه می دهد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

American Audio VMS4.1 کنترلر دی جی

مدل VMS4.1 از کمپانی American Audio برای دی جی هایی طراحی شده است که به فکر اجرای زنده هستند و به دنبال یک کنترولر MIDI "همه در یکی" یکپارچه برای پخش کردن قفسه های ام پی تری از لپ تاپ آنها می باشد. به علاوه ی اینکه آن یک گزینه برای اضافه کردن پخش کننده های سی دی و ترن تیبل ها به میکس دارد.

برای قیمت تماس بگیرید
خرید
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

American Audio VMS5 کنترلر دی جی

کنترولر مدل VMS5 کمپانی American Audio یکی از جامع ترین کنترولر های دی جی است که برای دی جی هایی که تمایل به اجرای زنده دارند و به دنبال یک MIDI کنترولر سر سخت و همه کاره می گردند طراحی شده است تا بتوانند به راحتی آهنگ ها و نرم افزار دی جی خود را از لپ تاپ کنترل کنند. هر یک از دک های این کنترولر به دو دک مجزا تبدیل می شود و می توانید از 4 دک استفاده کرده و بعلاوه اینکه گزینه ای برای استفاده از میکسر آن به عنوان یک میکسر آنالوگ سنتی به همراه خط ورودی، 2 ورودی فونو و 2 ورودی میکروفن برای آن در نظر گرفته شده است.

برای قیمت تماس بگیرید
خرید