0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Bespeco

همه چیز از سال ۱۹۸۱ آغاز شد، زمانی که Corrado Bessarione فهمید که کارخانه ها چه چیزی را ایده مینامند. این کمپانی متمرکز بر روی نیازها و علاقه ی مردم سازنده ی بهترین پایه ها، کابل ها، کیس های مسافرتی، ابزارهای نور و صدا و ابزارهای نیازین میباشد. این محصولات در ایتالیا طراحی میشوند و خط تولیدی با نظارت دقیق و کنترل کامل بر روی زنجیره و روند تولید دارد.

این کمپانی با بیش از ۴۰ سال پیشینه درخشان تاکنون ارزشهای اصلی اش را نیز نگه داشته و دارای یک بخش بررسی و گسترش برای پیدا کردن درخواست ها و نیازها و طراحی راه حل های سودمند است به طرزی که هیچکس تاکنون پیش از این چنین کاری انجام نداده است. اشتیاق و کنجکاوی مهندسان این کمپانی سراتاسر این پروسه خلاقانه را هدایت میکند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Bespeco PN90FL پایه اسپیکر مانیتورینگ

پایه مانیتور مدل PN90FL از کمپانی Bespeco یک پایه مانیتور ایستاده ی فلزی با ارتفاع قابل تنظیم است که محل جا گیری مانیتورها در روبروی گوشها و موقعیت شنیداری بسیار خوبی را برای شما فراهم میکند. همچنین کفه های جاگذاری اسپیکر این جفت پایه دارای پد های لرزش گیر و ضد سر خوردن میباشد و بدنه ی پایه ها برای استحکام بیشتر از فولاد سنگین و ضخیم ساخته شده است.

2,700,000 تومان
خرید