0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

انتشار یک پلاگین اختصاصی برای کنترل Deepmind 12

انتشار یک پلاگین اختصاصی برای کنترل Deepmind 12

 

اکنون می توانید با یک پلاگین مخصوص سینت سایزر Deepmind 12 از بهرینگر را در یک نرم افزار با پلاگینی که بسیار جدید و مقرون به صرفه می باشد با استناد بر MIDI کنترل کنید. Momo Müller گسترش دهنده ی چندین ویرایشگر پلاگین نرم افزاری برای سینت های سخت افزاری می باشد، و در حال حاضر با یک مدل جدید برگشته است. کنترولر یا ویرایشگر Deepmind 12 یک VST و کنترولر مستقل برای سینت سایزر Deepmind 12 از بهرینگر می باشد.

به گفته ی Momo Müller که توسعه دهنده ی این نرم افزار بوده است این پلاگین برای سازگاری سینت Deepmind 12 با DAW شما می باشد و مپ کردن و ارسال MIDI را برای شما بسیار راحت تر می کند این پلاگین همچنین طراحی صدا را برایتان بسیار لذت بخش و ساده تر می کند، چون شما با آن می توانید به همه ی پارامتر های موجود بر روی سینت خود دسترسی مستقیم داشته باشید.

در این پلاگین پارامتر های Deepmind 12 امکان اتومیشن شدن را داشته و همچنین آنها می توانند در پروژه ی DAW شما ذخیره شوند. علاوه بر این صدا های جدید دستکاری شده ی Deepmind 12 خودتان را می توانید ذخیره و تنظیمات ویرایش را به عنوان پیش تنظیمات VST در DAW ذخیره کنید. و با پد های X-Y، می توانید همه ی پارامتر ها را انتخاب و کنترل کنید. این پلاگین با فرمت VST و به صورت مستقل برای کامپیوتر های 64 و 32 بیتی و برای مکینتاش به صورت فرمت VST و AU در دسترس می باشد. قیمت این پلاگین 5.90 یورو می باشد و از آدرس https://deepmind-12-vst-editor.jimdofree.com/ قابل خریداری است.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید