0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

DDJ PIONEER SR2 کنترلر دی جی

0
0
کنترولر DDJ-SR2 دارای کنترل های کلیدی اختصاصی برای نرم افزار Serato DJ Pro می باشد که به شما اجازه می دهد تا ویژگی های نرم افزار را با فشردن یک کلید کنترل کنید. این کنترولر دو کاناله یک ابزار دی جی حرفه ای است به همراه پد های اجرای زنده ی چند رنگه و یک طرح وسیع می باشد. DDJ-SR2 18 درصد سبک تر از DDJ-SR بوده و برای حمل به هر مکانی راحت تر است. همچنین شما می توانید از پکیج کاملی که شامل آخرین نسخه از نرم افزار Serato DJ Pro و همچنین پک گسترش Pitch ’n Time DJ، که به شما اجازه ی داشتن خلاقیت با کلید ترک ها و BPM حتی در سرعت های بسیار بالا را می دهد. یک مجموعه از کلید های اختصاصی برای رها سازی عملکرد های مربوط به کلید موسیقی در نرم افزار Serato DJ Pro ایجاد شده است که بین کلید های Shift، Sync و Reset برای پخش با کلید ها (بر اساس نت موسیقی) بدون کوچک ترین تغییر در سرعت، سوئیچ می شود. همچنین از پد های اجرای زنده ی لمسی بزرگ و چند رنگه ی آن می توانید برای رها سازی Hot Cue ها Roll و ویژگی های سمپلر استفاده کنید. ضربه زدن به پد ها و تماشای تغییر رنگ آنها به عنوان نشان دهنده ی حالت پد انتخاب شده و جزئیات پخش می باشد. با توجه به دستگیره های حمل راحت و طراحی سبک وزن آن شما می توانید آن را با خود به هر کجا که می روید ببرید و به راحتی با استفاده از USB و یا آداپتور AC آن را متصل و شروع به پخش کنید.
تولید کننده: Pioneer
10,000,000 تومان
9,900,000 تومان

٢ روز مهلت تست

ارسال سریع

پشتیبانی رایگان

ارسال رایگان


کنترولر DDJ-SR2 دارای کنترل های کلیدی اختصاصی برای نرم افزار Serato DJ Pro می باشد که به شما اجازه می دهد تا ویژگی های نرم افزار را با فشردن یک کلید کنترل کنید. این کنترولر دو کاناله یک ابزار دی جی حرفه ای است به همراه پد های اجرای زنده ی چند رنگه و یک طرح وسیع می باشد. DDJ-SR2 18 درصد سبک تر از DDJ-SR بوده و برای حمل به هر مکانی راحت تر است.
همچنین شما می توانید از پکیج کاملی که شامل آخرین نسخه از نرم افزار Serato DJ Pro و همچنین پک گسترش Pitch ’n Time DJ، که به شما اجازه ی داشتن خلاقیت با کلید ترک ها و BPM حتی در سرعت های بسیار بالا را می دهد. یک مجموعه از کلید های اختصاصی برای رها سازی عملکرد های مربوط به کلید موسیقی در نرم افزار Serato DJ Pro ایجاد شده است که بین کلید های Shift، Sync و Reset برای پخش با کلید ها (بر اساس نت موسیقی) بدون کوچک ترین تغییر در سرعت، سوئیچ می شود.
همچنین از پد های اجرای زنده ی لمسی بزرگ و چند رنگه ی آن می توانید برای رها سازی Hot Cue ها Roll و ویژگی های سمپلر استفاده کنید. ضربه زدن به پد ها و تماشای تغییر رنگ آنها به عنوان نشان دهنده ی حالت پد انتخاب شده و جزئیات پخش می باشد. با توجه به دستگیره های حمل راحت و طراحی سبک وزن آن شما می توانید آن را با خود به هر کجا که می روید ببرید و به راحتی با استفاده از USB و یا آداپتور AC آن را متصل و شروع به پخش کنید.
خروجی های XLR متعادل به شما اجازه ی متصل شدن به یک سیستم PA حرفه ای را می دهد، در حالی که یک خروجی Booth و دو مستر به شما اجازه می دهند میکس خود را به صورت مانیتور گوش دهید، یا با استفاده از ورودی های Phono و Line از DDJ-SR2 به عنوان یک میکسر به همراه مولتی پلیر ها یا ترن تیبل ها استفاده کنید.
ممکن است آن کنترولری جمع و جور باشد، اما جاگویل های بزرگ با تاخیر کم آن به شما اجازه ی واکنش اسکرچ فوق العاده و با دقت بالا را می دهد. این کنترولر با اتصال ساده به PC یا Mac به راحتی با کلید های اختصاصی برای FX و ویژگی های پیشرفته ای مانند Hot Cue حالت Slip Roll و Slicer در کنترل نرم افزار Serato DJ Pro در می آید.

مشخصات محصولات
تعداد کانا ل 2 کانال واقعی
صفحه نمایش ندارد
طول 553 میلی متر
عرض 334.5 میلی متر
عرض 65.1 میلی متر
وزن 3.7 کیلوگرم
کارت صدا 24 bit/44.1 kHz
رنج فرکانسی 20 - 20000 Hz
نسبت سیگنال به نویز 105 dB
ورودی RCA / TS
خروجی XLR / RCA / TRS
نرم افزار مورد استفاده Serato DJ
نرم افزار مورد استفاده Virtual DJ
نظر خود را بنویسید
  • فقط کاربرانی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند
*
*
  • عالی
  • بد
سوالات خود را مطرح کنید