0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

ESI

کمپانی ESI یک زیر مجموعه از RIDI multimedia GmbH است که در سال ۱۹۹۸ بدست Claus Riethmüller راه اندازی شد. Claus حرفه اش را به عنوان طراح نرم افزارهای صوتی نوآورانه آغاز کرد که در نهایت توانست ایده آل علاقه اش به موزیک و طراحی صدا را با مهارت های خودش به عنوان یک گسترش دهنده سخت افزار و نرم افزارهای حرفه ای موزیک پیاده کند. نام ESI برگرفته از Ego Systems, Inc در کره است. در سال ۲۰۰۶ ESI Audiotechnik GmbH به دست RIDI راه اندازی شد تا بهبود بخش محصولات موجود این کمپانی باشد و همچنین راه های منحصر به فرد خودش را با ایده های کاملا نوآورانه ارائه دهد.

تمام طراحی های این گروه در آلمان انجام میشود. در سال ۲۰۱۳ این دو شرکت RIDI multimedia GmbH و ESI Audiotechnik GmbH سرانجام باهم یکی میشوند. این کمپانی یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین ارائه دهندگان کارت صداها و رابط های MIDI، رابط های سخت افزاری PCIe، تجهیزات سیار، اسپیکرهای مانیتورینگ، میکروفون، هدفون و ساب ووفر ... میباشد که یکی از تولید کنندگان برجسته تجهیزات استودیویی است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

ESI U22 XT کارت صدا

کارت صدای U22 XT ارائه دهنده ی نهایت انعطاف پذیری است که به عنوان یک دستگاه کاملا قدرت گرفته از USB کیفیت صوتی حرفه ای 24 بیت و 96 کیلوهرتز را به شما ارائه می دهد. این رابط صوتی دارای 2 کانال ورودی آنالوگ و 2 کانال خروجی آنالوگ به همراه ورودی لاین RCA، یک پری آمپلیفایر میکروفون به همراه ورودی XLR و پشتیبانی از قدرت فانتوم +48 ولت، یک ورودی ساز Hi-Z برای گیتار ها، یک خروجی هدفون با کیفیت بالا و خروجی های لاین TRS می باشد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

ESI U86 XT کارت صدا

کارت صدای U86 XT یک رابط صوتی USB 2.0 با سرعت بالا برای مک و PC می باشد که با ارائه ی عملکرد بهتر برای نتایح بهتر تکنولوژی صدای USB را به یک سطح جدید رسانده است. این رابط صوتی ارائه دهنده ی کیفیت صوتی 24 بیت و 96 کیلوهرتز می باشد که در کل دارای 8 کانال ورودی و 6 کانال خروجی می باشد که همه ی آنها برای استفاده ی همزمان در دسترس می باشند.

 

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

ESI U168 XT کارت صدا

 کارت صدای U168 XT یک رابط صوتی USB 2.0 سرعت بالا برای مک و PC می باشد، که با ارائه ی عملکرده بهتر برای نتایج بهتر تکنولوژی صدای USB به یک سطح جدید رسانده است. این کارت صدا دارای 16 کانال ورودی و 8 کانال خروجی می باشد که همه ی آنها برای استاده ی همزمان در دسترس می باشند. 

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید