0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Focusrite

کمپانی Focusrite یک نام آشنا و همیشگی در صنعت موسیقی بوده است. برجسته ترین محصول این کمپانی کارت صداهای آن است که همیشه در ارائه برترین تکنولوژی و بهترین کیفیت و استاندارد روز جهان پیشگام بوده است. بگونه ای که میتوان گفت این کمپانی از لحاظ کیفیت و مقرون به صرفه بودن بهترین کارت صداهای جهان را میسازد. این کمپانی پیش از ساخت کامپیوترها فعالیت خود را آغاز کرده و با توجه به اینکه بکارگیری کامپیوترها در آهنگ سازی تنها ۳ دهه است که رواج پیدا کرده است این کمپانی پیش از آن هم نیز در این صنعت مشغول فعالیت بوده و در دهه ۸۰ کنسول هایاستودیویی برای میکس، کمپرسور، لیمیتر و ... را نیز ساخته است که بهترین های دوره خود بوده اند. این کمپانی یک کمپانی انگلیسی حرفه ای است.

این کمپانی متخصص ساخت پردازنده های صدا از جمله کارت صداهای رومیزی است که در بیشتر استودیوها میبینید. این کمپانی بیش از ۵ دهه است که با کمپانی های سازنده سیستم های صدا مانند ADAM Audio همکاری کرده است و دیگر شرکای Focusrite کمپانی های بزرگ Novation، Martin Audio و Ampify Music میباشند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Focusrite Scarlett 2i2 G3 کارت صدا

با کارت صدای USB مدل Scarlett 2i2 نسل جدید ساختن موسیقی از همیشه آسان تر شده است. این کارت صدا برای خوانندگان و نوازندگان و تولید کنندگان پادکست، آهنگسازان خانگی و استودیویی و... بسیار ایده‌آل می‌باشد. این کارت صدا مجهز به دو پری آمپ افسانه‌ای Focusrite با صدای تمیز کریستالی برای اتصال گیتار، بیس یا سینتی سایزر، میکروفون کندانسور و... می‌باشد که هر کدام دارای یک کلید مجزا برای سوئیچ بین ساز و لاین می‌باشد. همچنین برای هر یک از ورودی‌هایش Gain های مستقلی گذاشته است که با هاله‌ای از نور دورشان روشن می‌شود. پری آمپ آن دارای قدرت فانتوم ۴۸ ولت و کلید Air است که برای مدار مشهور و شگفت انگیز آنها برای پری آمپ میکروفون می‌باشد که برنده‌ی جایزه نیز شده است. Scarlett 2i2‌ همچنین دارای یک ناب برای کنترل مستقل حجم صدای هدفن نیز می‌باشد.

11,300,000 تومان
خرید

Focusrite Scarlett 4i4 G3 کارت صدا

با کارت صدای USB مدل Scarlett 4i4 نسل سوم ساختن موسیقی از همیشه آسان تر شده است. این کارت صدا برای خوانندگان و نوازندگان و تولید کنندگان پادکست یا گروه‌های کوچک و... بسیار ایده‌آل می‌باشد. این کارت صدا مجهز به دو پری آمپ‌ افسانه‌ای  Focusrite است و همچنین برای هر یک از ورودی‌هایش Gain های مستقلی گذاشته است که با هاله‌ای از نور دورشان روشن می‌شود. پری آمپ آن دارای قدرت فانتوم ۴۸ ولت و تکنولوژی Air است که مدار مشهور و شگفت انگیز آنها برای پری آمپ میکروفون می‌باشد که برنده‌ی جایزه نیز شده است.

16,000,000 تومان
خرید

Focusrite Scarlett Solo G3 کارت صدا

با کارت صدای USB مدل Scarlett Solo نسل جدید ساختن موسیقی از همیشه آسان تر شده است. این کارت صدا برای خوانندگان و نوازندگان و تولید کنندگان پادکست و... بسیار ایده‌آل می‌باشد. این کارت صدا مجهز به پری آمپ افسانه‌ای Focusrite است و همچنین یک ورودی با صدای تمیز کریستالی برای اتصال گیتار، بیس یا سینتی سایزر... نیز در کنار آن قرار دارد که درای یک کلید برای سوئیچ بین ساز و لاین می‌باشد. همچنین برای هر یک از ورودی‌هایش Gain های مستقلی گذاشته است که با هاله‌ای از نور دورشان روشن می‌شود. پری آمپ آن دارای قدرت فانتوم ۴۸ ولت و کلید Air است که برای مدار مشهور و شگفت انگیز آنها برای پری آمپ میکروفون می‌باشد که برنده‌ی جایزه نیز شده است.

8,350,000 تومان
خرید

Focusrite Scarlett Solo G1 کارت صدا (کارکرده تمیز)

برخی از ویژگی های Focusrite Scarlett Solo : کارت صدای دسکتاپ USB کیفیت بالا در ساخت سخت افزار نویز پایین قابل حمل Direct Monitor 2 ورودی آنالوگ 2 خروجی آنالوگ 1 خروجی هدفون سوئیچ فانتوم پاور روزلوشن 24-bit/192kHz سازگاری با Mac و Windows

3,650,000 تومان
خرید

Scarlett Solo Studio کارت صدا و پکیج استودیو

Scarlett Solo Studio یک مجموعه از لوازم استودیویی در یک بسته بندی است که شامل یک کارت صدای USB، هدفن HP6o پشت بسته، میکروفون کندانسور دیافراگم بزرگ CM25 و یک کابل میکروفون XLR 3 متری می باشد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

FOCUSRITE SCARLETT SOLO STUDIO G3 پکیج استودیویی

پکیج استودیویی Scarlett Solo Studio از کمپانی Focusrite نسل سوم این سری میباشد و دارای یک کارت صدای Scarlett Solo G3 با پری آمپ های حرفه ای کمپانی فوکوسرایت، میکروفون کاندنسر حرفه ای کمپانی فوکوسرایت مدل CM25 MKIII، هدفون پشت بسته استودیویی فوکوسرایت HP60 MKIII به همراه کابل های XLR و کابل USB و برخی از پلاگین های حرفه ای این کمپانی و پلاگین Novation Bass Station و سمپل های Loopmasters به همراه نرم افزار Ableton Live Lite که نیز همراه با آن ارائه میشوند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید