0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

icon

کمپانی iCON دارای ۲۰ سال سابقه سودآور در زمینه محصولات استودیویی و صوتی حرفه ای در سراسر هنگ کنگ و چین بوده است که به دست Joe Wong راه اندازی شده است. iCON یک کمپانی است که به تازگی در صنعت موزیک الکترونیک در جهان شناخته شده است و این برای محصولات پر کاربرد و با کیفیت خوب و قیمت مقرون به صرفه آنها است.

این کمپانی سازنده کنترلر های نرم افزارهای آهنگسازی، میدی کبرود ها، کارت صدا و رابط MIDI، هدفون های استودیویی، میکروفون ها، پردازنده های صدا و مانیتورهای استودیویی میباشد و در ۵ قاره جهان دارای دفترها و مراکز پخش میباشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Icon Cube 4Nano کارت صدا

کارت صدای مدل Cube از کمپانی icon یک رابط صوتی USB با 4 ورودی و 4 خروجی با کیفیت صدای 24 بیت و 192/96 کیلوهرتز می باشد. که قابلیت ضبط و پخش دوبلکس کامل آنالوگ 4*4 را دارد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Icon Uports 4 کارت صدا

کارت صدای مدل uports 4 از کمپانی icon یک رابط صوتی USB با 4 ورودی و 4 خروجی با کیفیت صدای 24 بیت و 192/96 کیلوهرتز می باشد. که قابلیت ضبط و پخش دوبلکس کامل آنالوگ 2*2 را دارد. در پنل جلویی این کارت صدا یک جفت پری آمپ ورودی ساز/میکروفون وجود دارد که بر روی هر کدام آنها گین کنترل و سوئیچ قدرت فانتوم جداگانه اختصاص داده شده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

iCon iKeyboard 3X میدی کنترلر

کنترولر MIDI 25 کلیده از سری iKeyboard ترکیب کننده ی کیبورد های پیانویی با یک کنترولر DAW تک کانال می باشد که در یک محفظه ی فلزی سر سخت جمع آوری شده است. بر خلاف بسیاری از کنترولر های کیبورد با کلید های پلاستیکی کوچک، این کیبورد پیانویی به طور خاصی توسط کمپانی Icon طراحی شده است و توجه زیادی به جزئیات آن شده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

iCON iKeyboard 5X میدی کنترلر

کنترولر MIDI49 کلیده از سری iKeyboard ترکیب کننده ی کیبورد های پیانویی با یک کنترولر DAW تک کانال می باشد که در یک محفظه ی فلزی سر سخت جمع آوری شده است. بر خلاف بسیاری از کنترولر های کیبورد با کلید های پلاستیکی کوچک، این کیبورد پیانویی به طور خاصی توسط کمپانی Icon طراحی شده است و توجه زیادی به جزئیات آن شده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

iCON iKeyboard 6X میدی کنترلر

کنترولر MIDI61 کلیده از سری iKeyboard ترکیب کننده ی کیبورد های پیانویی با یک کنترولر DAW تک کانال می باشد که در یک محفظه ی فلزی سر سخت جمع آوری شده است. بر خلاف بسیاری از کنترولر های کیبورد با کلید های پلاستیکی کوچک، این کیبورد پیانویی به طور خاصی توسط کمپانی Icon طراحی شده است و توجه زیادی به جزئیات آن شده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Icon iKeyboard 8X میدی کنترلر

کنترولر MIDI88 کلیده از سری iKeyboard ترکیب کننده ی کیبورد های پیانویی با یک کنترولر DAW تک کانال می باشد که در یک محفظه ی فلزی سر سخت جمع آوری شده است. بر خلاف بسیاری از کنترولر های کیبورد با کلید های پلاستیکی کوچک، این کیبورد پیانویی به طور خاصی توسط کمپانی Icon طراحی شده است و توجه زیادی به جزئیات آن شده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید