0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

معرفی و مروری بر فستیوال Sunborn

معرفی و مروری بر فستیوال Sunborn

 

Sunborn یک فستیوال EDM تجاری است که در هند برگزار می شود. آن قبلا هر ساله در جزایر Vagator و Goa هند برگزار می شد، اما در حال حاضر به Pune در ماهاراشترا هند منتقل شده است. این بزرگ ترین جشنواره موسیقی آسیا می باشد. این جشنواره ترکیبی از موسیقی، سرگرمی، غذا و خرید می باشد و در سال 2009 توسط رسانه ی خبری CNN به عنوان یکی از 10 فستیوال برتر در سرتاسر دنیا شناخته شد.

این فستیوال توسط کارگشایی های متعدد Shailendra Singh شکل گرفت، او با برنامه ریزی های خود باعث شد تا این فستیوال در سال 2013 بعد از Tomorrowland و Ultra در جایگاه سوم بزرگترین فستیوال های دنیا قرار بگیرد. این فستیوال بیشتر از سه روز است و دارای استیج های مختلفی برای برگزاری هم زمان اجرای هنرمندان می باشد.

 فرقه ها، رویداد ها و فستیوال های موسیقی الکترونیک برای گوا جدید نیستند و پیشگامان زیادی از این فرقه، رویداد و فستیوال ها با هنر، حرفه و میکس زنده ی دی جی ها و غرفه های غذا در اواخر دهه ی 1980 شکل گرفتند و تا تا دهه ی 90 و اوایل 2000 ادامه پیدا کردند، جایی که ترک های سبک Goa trance، Psychedelic trance، و Techno پخش و در سواحل واگاتور، آنجونا و آرامبول برگزار می شدند. فستیوال های تجاری مانند Sunborn زمانی ظهور کردند که جریان اصلی EDM محبوبیت بیشتری در هند پیدا کرد.

در سال 2007، Shailendra Singh اولین جشنواره بین المللی موسیقی Dance را در گوا هند سازمان دهی کرد. کمپانی Smirnoff اسپانسر این جشنواره شده بود و هنرمندان حرفه ای نظیر Carl Cox، Above & Beyond و Axwell به عنوان شخصیت های سرآمد این فستیوال بودند. Paul Van Dyk، Armin Van Buuren، Pete Tong ،Afrojack ،Kshmr ،Dimitri Vegas & Like Mike ،Knife Party و David Guetta نیز از دیگر هنرمندان مشهوری هستند که در این فستیوال حضور داشته اند.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید