0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

معرفی و تاریخچه ی رسانه ی Cercle

معرفی و تاریخچه ی رسانه ی Cercle

 

Cercle یک گروه و رسانه ی فرهنگی فرانسوی می باشد که اجرا های زنده ی موسیقی الکترونیک از آهنگ سازان و دی جی های مطرح دنیا را با سازماندهی های خود در مکان های جدید و غیر معمول پخش می کند. هدف رسانه ی Cercle این است که با برگزاری اجرا هایی از بهترین هنرمندان در مکان هایی با نمای طبیعی فوق العاده یا کلیسا ها، قلعه ها و مکان های تاریخی دارای معماری قدیمی و چشم انداز زیبا، گرایشات و دریچه ی تجربه ی شنیداری جدیدی را برای مخاطبان ایجاد کند و پیوند بین حس شنیداری و میراث فرهنگی و هنری را به صورت قابل ملاحضه ای ارتقا دهد.

اولین نمایش این رسانه در سال 2016 در آپارتمان شخصی بنیان گذار این رسانه یعنی Derek Barbolla3 در شهر پاریس فرانسه متولد می شود. پس از شکایت محله از این اجرا ، از آن به بعد این برنامه به مکان های دیگر پاریس منتقل شد از جمله یک انبار کوچک زیر زمینی، یک کلاب و سپس یک قایق تفریحی در رودخانه ی سین فرانسه.

در اکتبر سال 2016 Cercle با هنرمندی به نام Møme نمایش را بر روی برج ایفل برگزار کرد، و این آغاز "دوشنبه های Cercle" در مکان های غیر معمولی بود. این رسانه هر دوشنبه یک هنرمند را برای اجرای زنده یا پخش ست دی جی زنده به مدت یک ساعت دعوت می کرد و بعد از اجرا با مهمان برنامه و سوال هایی از طرف شنوندگان آنلاین مصاحبه می شود.

سری برنامه های Cercle تا به امروز ایونت های بسیاری را سازماندهی کرده است که در میان این ایونت ها اجرا های هنرمندان شناسی از جمله Nina Kraviz در طبقه ی اول برج ایفل، Carl Cox در قلعه ی Chambord فرانسه، Stephan Bodzin در رستوران پیز گلوریا در ارتفاعات 3500 متری سوئیس (که محل فیلم برداری فیلم "007Walk of Fame" جیمز باند نیز بوده)، Tale Of Us در فرودگاه Charles-de-Gaulle پاریس، Boris Brejcha در قلعه ی Château de Fontainebleau، Maceo Plex در رودخانه ی هادسون در نیو یورک یا Solomun در تئاتر تاریخی antique d'Orange در فرانسه و اجرای Pan-Pot در یک مرکز فضایی از بهترین ایونت هایی که این رسانه برگزار کرده می باشد.

منبع: دی حی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید