0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

معرفی محصول جدید: Numark Scrach Mixer

معرفی محصول جدید: Numark Scrach Mixer

 

کمپانی Numark میکسر Scratch جدید را با  Serato DJ Pro، Serato DVS، innoFADER کیفیت بالا، 6 انتخابگر FX اختصاصی به همراه ماشه های دوتایی، 8 پد اجرا، ناب های فیلتر و کنترل های لوپ ارائه کرده است. Numark یکی از نوآوران پیشرو در دنیا در زمینه دی جی می باشد و اکنون میکسر جدید Scratch، که یک دستگاه باور نکردنی با ویژگی های حرفه ای و نرم افزار جامعی است که کاملا بر روی سری میکسرهای سری Scratch تسلط دارد و استانداردی جدید برای میکسر ها می باشد را با یک قیمت مقرون به صرفه معرفی کرده است. و به سادگی می توان گفت که به غیر از این میکسر هیچ دستگاهی نیست این ویژگی ها، سهولت در استفاده، تطبیق پذیری، کیفیت و اجرای بالا را در یک واحد جمع کرده باشد.

 

 

میکسر Scratch ارائه دهنده ی یک سری از ویژگی های تطبیق پذیر به همراه سادگی و قدرت بی سابقه و قیمت مناسب می باشد. 6 کلید FX برای دسترسی مستقیم به نرم افزار رساننده ی دسترسی سریع به یک مجموعه ی جامع از افکت ها به همراه کنترل های زمانی و شدت می باشد. این افکت ها توسط یک جفت ماشه رها می شوند که تنها در دستگاه های با قیمت بالا یافت می شود.

 

4 پد اجرایی آن ارائه دهنده ی تریگر های hot cue، Roll برای ایجاد ساختار های خلاقانه و استب های سریع ضرب ها، و کنترل سمپلر می باشد، بنابراین دی جی ها می توانند میکس هایشان را آب و تاب دهند. همچنین یک دسترسی سریع به کنترل های لوپ گیری نیز بر روی هر کانل گنجانده شده است که به دی جی ها اجازه ی خلاقیت آزادانه را می دهد. همچنین بر روی آن یک فیلتر پایین/بالا گذر وجود دارد که وابسته به عملکرد نرم افزار نیست و به راحتی با ترن تیبل های آنالوگ کار می کند که همان فیلتر هنگام استفاده از نرم افزار بر پایه ی FX و کنترل ها کار می کند و یک تطبیق پذیری چند جانبه را ارائه می دهد. آن دارای خروجی های XLR، کراس فیدر استاندارد innoFADERبا کیفیت بالا مخصوص دی جی های اسکرچ بوده و با قیمت 499 دلار عرضه می شود.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید