0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

معرفی محصول جدید: You DJ App از Google

معرفی محصول جدید: You DJ App از Google

 

کمپانی گوگل برنامه ی You DJ را به اکستنشن های نرم افزار مروگر Chrome  خود اضافه کرد. این برنامه بهترین برنامه ی دی جی آنلاین می باشد که می تواند موسیقی ها را از SoundCloud و ویدئو های YouTube به صورت رایگان پخش و میکس کند. پس شما می توانید یک میکس سرگرم کننده را دریت در مرورگر خود داشته باشید.

این نرم افزار همچنین شامل پکیج هایی می باشد که به شما ابزار های میکس خوب را ارائه می دهد مانند افکت ها، فیلتر ها که شامل 12 نوع افکت می باشد و همچنین 70 سمپل با صدا های متنوع، و همچنین امکان داشتن 4 Hot Cue ، بیت سینک کردن و کنترل Bpm به صورت دستی، جدول Bpm در لیست ترک ها، کلید روشن و خاموش قفل کلید، میانبر های مورد نیاز دی جی، و .... نیز از امکانات این اپلیکیشن می باشند.

همچنین این محصول کمپانی گوگل بسیار انعطاف پذیر بوده و شما می توانید نسخه های دستاپ این نرم افزار با استفاده از کنترولر MIDI را دانلود کنید و از قابلیت هایی مانند وارد کردن ترک های خودتان ، ضبط کردن میکس بر روی کامپیوتر خود، میکس آفلاین، سازگاری با همه ی کنترولر های دی جی،ویرایشگر مپ به همراه MIDI learn و 100 مپ از پیش حاضرو استفاده از تمام ابزار های دی جی بهره مند شوید. این نسخه ها در سه پکیج 5.90، 14.90، 24.90 یورویی به فروش می رسند. اما نسخه ی وب و اولیه ی آن رایگان می باشد.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید