0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

JBL

کمپانی JBL از دهه ۱۹۸۰ میلادی تاکنون مشغول به فعالیت حرفه ای است و از نخستین کمپانی های پیشرو در صنعت سیستم های صدای کامل و قابل حمل میباشد و دارای تکنولوژی برتر است. موسس این کمپانی یعنی مهندس صوتی آمریکاییJames Bullough Lansing پایه های اصلی این کمپانی را بنا نهاد.

این کمپانی نخستین بار دیافراگم های تیتانیوم برای برجسته کردن و پاسخدهی بیشتر فرکانس های بالا را معرفی کرد. این کمپانی انواع سیستم های صوتی از سینمایی گرفته از هدفون ها ی درون گوشی و اسپیکرهای پرتابل را در کیفیت بسیار بالا تولید میکند و از زمان پیدایش این کمپانی کلاب ها و فستیوال ها و سینما ها گرفته تا رویدادهای کوچک و سالن های همایش و .... بسیاری بوده اند که محصولات این کمپانی را به خدمت گرفته اند.

این کمپانی در دهه ۹۰ دوباره یک تکنولوژی تازه را معرفی کد که آن مگنت های درایو دیفرانسیلی که شامل ویس کوئل (سیم پیچ صدا) دوگانه با طراحی مگنت دوگانه شکاف دار بود که وزن ترنسدوسر ها را کم میکرد و در عین حال به کیفیت اجرایی آنها میافزود. این مگت ها نئودیمیوم نام دارند که امروزه در طراحی بسیاری از کمپانی های بزرگ به کار میروند. این کمپانی با سیستم های صوتی پرتابل سری EON و سیستم های بزرگ فستیوالی سری Vertec در نقاط زیادی از جهان بیشتر شناخته شد و اکنون در سراسر دنیا سیستم های پرتابل، سینمایی، سالنی و دیگر فضاهای همگانی، سیستم های ضبط و پخش خانگی HiFi، مانیتورهای استودیویی، سیستم های صدای فضای باز و فستیوالی و هدفون های این کمپانی به چشم میخورند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

JBL EON 615 اسپیکر PA

EON615 یک اسپیکر اکتیو چند منظوره 15 اینچی است که چیزی فراتر از یک محصول فوق العاده دیگر از JBL است. سری جدید EON600 گامی به جلو در تکنولوژی است که به هر طریق آن را ست آپ کنید، بهترین صدای ممکن را تولید می کند.

22,700,000 تومان 20,500,000 تومان
خرید

JBL EON 15 G2 اسپیکر PA

اسپیکر PA مدل EON G2 از کمپانی JBL بیش از دو برابر مدل EON 15P اصلی قدرت دارد. آن یک سنگ تراز تازه برای سیستم های پخش با توانایی جابجایی نسل نو است. این مدل پرچم دار سریتازه ی EON است و دارای ۳۰۰ وات نیرو است که به یک درایور با دیفرانسیل نئودیوم ۱۵ اینچی فرکانس پایین است.

35,000,000 تومان
خرید

JBL EON 610 اسپیکر PA

EON610 یک اسپیکر اکتیو چند منظوره 10 اینچی است که چیزی فراتر از یک محصول فوق العاده دیگر از JBL است. سری جدید EON600 گامی به جلو در تکنولوژی است که به هر طریق آن را ست آپ کنید، بهترین صدای ممکن را تولید می کند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

JBL EON 612 اسپیکر PA

EON612 یک اسپیکر اکتیو چند منظوره 12 اینچی است که چیزی فراتر از یک محصول فوق العاده دیگر از JBL است. سری جدید EON600 گامی به جلو در تکنولوژی است که به هر طریق آن را ست آپ کنید، بهترین صدای ممکن را تولید می کند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید