0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

JBL

کمپانی JBL از دهه ۱۹۸۰ میلادی تاکنون مشغول به فعالیت حرفه ای است و از نخستین کمپانی های پیشرو در صنعت سیستم های صدای کامل و قابل حمل میباشد و دارای تکنولوژی برتر است. موسس این کمپانی یعنی مهندس صوتی آمریکاییJames Bullough Lansing پایه های اصلی این کمپانی را بنا نهاد.

این کمپانی نخستین بار دیافراگم های تیتانیوم برای برجسته کردن و پاسخدهی بیشتر فرکانس های بالا را معرفی کرد. این کمپانی انواع سیستم های صوتی از سینمایی گرفته از هدفون ها ی درون گوشی و اسپیکرهای پرتابل را در کیفیت بسیار بالا تولید میکند و از زمان پیدایش این کمپانی کلاب ها و فستیوال ها و سینما ها گرفته تا رویدادهای کوچک و سالن های همایش و .... بسیاری بوده اند که محصولات این کمپانی را به خدمت گرفته اند.

این کمپانی در دهه ۹۰ دوباره یک تکنولوژی تازه را معرفی کد که آن مگنت های درایو دیفرانسیلی که شامل ویس کوئل (سیم پیچ صدا) دوگانه با طراحی مگنت دوگانه شکاف دار بود که وزن ترنسدوسر ها را کم میکرد و در عین حال به کیفیت اجرایی آنها میافزود. این مگت ها نئودیمیوم نام دارند که امروزه در طراحی بسیاری از کمپانی های بزرگ به کار میروند. این کمپانی با سیستم های صوتی پرتابل سری EON و سیستم های بزرگ فستیوالی سری Vertec در نقاط زیادی از جهان بیشتر شناخته شد و اکنون در سراسر دنیا سیستم های پرتابل، سینمایی، سالنی و دیگر فضاهای همگانی، سیستم های ضبط و پخش خانگی HiFi، مانیتورهای استودیویی، سیستم های صدای فضای باز و فستیوالی و هدفون های این کمپانی به چشم میخورند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

JBL EON 610 اسپیکر PA

EON610 یک اسپیکر اکتیو چند منظوره 10 اینچی است که چیزی فراتر از یک محصول فوق العاده دیگر از JBL است. سری جدید EON600 گامی به جلو در تکنولوژی است که به هر طریق آن را ست آپ کنید، بهترین صدای ممکن را تولید می کند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

JBL EON 612 اسپیکر PA

EON612 یک اسپیکر اکتیو چند منظوره 12 اینچی است که چیزی فراتر از یک محصول فوق العاده دیگر از JBL است. سری جدید EON600 گامی به جلو در تکنولوژی است که به هر طریق آن را ست آپ کنید، بهترین صدای ممکن را تولید می کند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

JBL EON 615 اسپیکر PA

EON615 یک اسپیکر اکتیو چند منظوره 15 اینچی است که چیزی فراتر از یک محصول فوق العاده دیگر از JBL است. سری جدید EON600 گامی به جلو در تکنولوژی است که به هر طریق آن را ست آپ کنید، بهترین صدای ممکن را تولید می کند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

JBL EON 15 G2 اسپیکر PA

اسپیکر PA مدل EON G2 از کمپانی JBL بیش از دو برابر مدل EON 15P اصلی قدرت دارد. آن یک سنگ تراز تازه برای سیستم های پخش با توانایی جابجایی نسل نو است. این مدل پرچم دار سریتازه ی EON است و دارای ۳۰۰ وات نیرو است که به یک درایور با دیفرانسیل نئودیوم ۱۵ اینچی فرکانس پایین است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

JBL PRX718XLF اسپیکر اکتیو

اسپیکر اکتیو مدل PRX718XLF از کمپانی JBL دارای سیستم ساب ووفر ۱۸ اینچی فرکانس پایین با نیروی گسترش یافته است که برای مهندسان صدایی که نیاز به شنیدن دقیق فرکانس های بیس دارند طراحی شد است. اینساب ووفر به عنوان ساب زیر ستلایت یا در یک سیستم چندگانه چند بخشی بزرگ صدا مورد استفاده قرار میگیرد.این ساب ووفر با کنترل و بازدهی بسیار بالایی طراحی و ساخته شده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

JBL PRX725 اسپیکر اکتیو

اسپیکر اکتیو مدل PRX725 یک سیستم تمام عیار دو راهه با دو ووفر ۱۵ اینچی است که توانایی ارائه عملکردی بی نظیر و کیفیت بالای صدا با پهنای باند گسترده را دارد. همچنین این اسپیکر دارای تیوتر ۱.۵ اینچی با مگنت نئودیوم نسل جدید است که از تکنولوژی روز JBL بهره میبرد. کمپانی JBL موجبر این اسپیکر را برای پوشش دقیق طیف فرکانسی طراحی کرده است و آمپلیفایر آن دارای مدار تقویت کلاس D است و DSP درونی آن نیز برای آسودگی شما در تنظیم صدا برای محیط های گوناگون دارای پریست های اکولایزر نیز میباشد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

JBL PRX735 اسپیکر اکتیو

اسپیکر اکتیو مدل PRX735 یک سیستم تمام عیار سه راهه با ووفر ۱۵ اینچی و یک درایور ۱۶۵ میلیمتری برای فرکانس های میدرنج است که توانایی ارائه عملکردی بی نظیر و کیفیت بالای صدا با پهنای باند گسترده را دارد. همچنین این اسپیکر دارای تیوتر ۱.۵ اینچی با مگنت نئودیوم نسل جدید است که از تکنولوژی روز JBL بهره میبرد. کمپانی JBL موجبر این اسپیکر را برای پوشش دقیق طیف فرکانسی طراحی کرده است و آمپلیفایر آن دارای مدار تقویت کلاس D است و DSP درونی آن نیز برای آسودگی شما در تنظیم صدا برای محیط های گوناگون دارای پریست های اکولایزر نیز میباشد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

JBL JRX118SP ساب ووفر

ساب ووفر مدل JRX118SP از کمپانی JBL یک ساب اکتیو ۱۸ اینچی است که از تخته فیبر با تراکم متوسط ساخته شده است. کابینت سرسخت این سابووفر از MDF ۱۹ میلیمتری یا همان فیبر با تراکم متوسط ساخته با استفاده از چسب های پیشرفته و فناوری اتصال مکانیکی برای دوام و بهبود کارکرد و بازده فرکانس های پایین ساخته شده است و بدنه آن با پارچه مشکی مخصوص پوشیده شده است. همچنین دارای دستگیره های تمام فولاد بسیار محکم نیز میباشد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

ساب ووفر اکتیو JBL EON618s

اسپیکر اکتیو مدل EON 618 یک ساب ووفر از کمپانی JBL‌ میباشد که برای اسپیکرهای سری EON600 این کمپانی طراحی و ساخته شده است تا طیف فرکانسی سیستم های صوتی این سری را کامل کند.یک محفظه سبک وزن و بسیار مفید نیز به اسپیکر اجازه می دهد تا به سادگی جابجا شود و در هر جایی که به تقویت فرکانس پایین نیاز است، راه اندازی شود.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید