0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

KRK

کمپانی KRK Systems در سال ۱۹۸۶ در طول ساخت فیلم های سینمایی Brainstorm و The Doors راه اندازی شد که انگیزه شان ساخت یکسری مانیتور با دقت و تمیزی بالا بود تا بتوانند صداگذاری های خوبی را انجام دهند و مهندسان و سازندگان زیادی در کنار هم این ساخت و سازها را گسترش دادند تا کمپانی حرفه ای KRK پدید آمد. این کمپانی با پیشینه  ۳۵ ساله یکی از بهترین سازندگان اسپیکر مانیتور و ساب ووفرهایی در رده جهانی است.

محصولات این کمپانی از سوی هنرمندان بزرگی از جملهArmin Van Buuren، Post Malone،  2 Chainz، Iggy Azalea و Mac Miller ستایش شده و مورد استفاده ی بسیاری از حرفه ای های جهان در سبک های گوناگون است. اسپیکر، ساب ووفر و هدفون های KRK ابزارهایی هستند که دارای کیفیت بالا و مورد اعتماد نوازندگان و آهنگسازان میباشد و همچنین برای میکس و مستر حرفه ای ایده آل میباشند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

KRK VXT4 اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ مدل VXT4 از کمپانی KRK جوری صدا میدهد که نیاز به یک اسپیکر بزرگ نداشته باشید و برای مانیتورینگ حرفه ای ساخته شده است. این اسپیکرهای اندازه کوچک به همراه یک ساب ووفر طیف کاملی از فرکانس ها را برای بازخوردی دقیق تر از صدای بم، برایتان پخش میکنند و بدنه ی آن دارای دیستروشن و رزونانس پایین است. این مدل دارای یک ووفر کامپوزیت 4 اینچی به همراه یک تیوتر 1 اینچی ابریشمی است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید