0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

KRK

کمپانی KRK Systems در سال ۱۹۸۶ در طول ساخت فیلم های سینمایی Brainstorm و The Doors راه اندازی شد که انگیزه شان ساخت یکسری مانیتور با دقت و تمیزی بالا بود تا بتوانند صداگذاری های خوبی را انجام دهند و مهندسان و سازندگان زیادی در کنار هم این ساخت و سازها را گسترش دادند تا کمپانی حرفه ای KRK پدید آمد. این کمپانی با پیشینه  ۳۵ ساله یکی از بهترین سازندگان اسپیکر مانیتور و ساب ووفرهایی در رده جهانی است.

محصولات این کمپانی از سوی هنرمندان بزرگی از جملهArmin Van Buuren، Post Malone،  2 Chainz، Iggy Azalea و Mac Miller ستایش شده و مورد استفاده ی بسیاری از حرفه ای های جهان در سبک های گوناگون است. اسپیکر، ساب ووفر و هدفون های KRK ابزارهایی هستند که دارای کیفیت بالا و مورد اعتماد نوازندگان و آهنگسازان میباشد و همچنین برای میکس و مستر حرفه ای ایده آل میباشند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

KRK Rokit 8 G4 اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ مدل Rokit 8 G4 از کمپانی KRK یک مانیتورینگ حرفه ای برای کاربردهای استودیویی مانند آهنگسازی و میکس و مستر میباشدکه ساختار آمپ دوگانه ی آن سطح خلاقیت و شنوایی شما را به سطح صنعتی تازه ای میرساند. این اسپیکر دارای  DSP (پردازنده سیگنال دیجیتالی) درونی با ۲۵ تنظیم به شما کمک میکند تا بهترین صدا را در هر محیطی دریافت کنید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

KRK Rokit 5 G4 اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ مدل Rokit 5 G4 از کمپانی KRK یک مانیتورینگ حرفه ای برای کاربردهای استودیویی مانند آهنگسازی و میکس و مستر میباشدکه ساختار آمپ دوگانه ی آن سطح خلاقیت و شنوایی شما را به سطح صنعتی تازه ای میرساند. این اسپیکر دارای  DSP (پردازنده سیگنال دیجیتالی) درونی با ۲۵ تنظیم به شما کمک میکند تا بهترین صدا را در هر محیطی دریافت کنید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

KRK Rokit 7 G4 اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ مدل Rokit 7 G4 از کمپانی KRK یک مانیتورینگ حرفه ای برای کاربردهای استودیویی مانند آهنگسازی و میکس و مستر میباشدکه ساختار آمپ دوگانه ی آن سطح خلاقیت و شنوایی شما را به سطح صنعتی تازه ای میرساند. این اسپیکر دارای  DSP (پردازنده سیگنال دیجیتالی) درونی با ۲۵ تنظیم به شما کمک میکند تا بهترین صدا را در هر محیطی دریافت کنید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید