0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

آموزش مبانی سنتز صدا سازی توسط Ableton

آموزش مبانی سنتز صدا سازی توسط Ableton

 

امروزه سینت سایزر ها پایه و اساس بسیاری از انواع مختلف آهنگ ها می باشند، و ساز های موسیقیایی هستند که توانایی ایجاد محدوده ی وسیعی از صدا ها را دارند، اما یادگیری آنها کمی سخت می باشد. Learning Synths یک وبسایت جدید و تعاملی است که یک سینت سایزر قوی اما ساده برای یادگیری را مستقیما در مرورگر شما ارائه می کند. آن ساده، با صدا های فوق العاده و با هر دستگاهی که بتواند به اینترنت متصل بشود کار می کند. از همه مهم تر، آن همراه با درس های مرحله به مرحله اش با شما همراهی می کند، به طوری که شما می توانید اصول سنتز صدا را به سرعت یاد بگیرید و آنها را جست و جو کنید.

Learning Synths این درس های را با اصول اولیه شروع می کند و بنابراین برای کسانی که حتی یک بار هم از سینت سایزر استفاده نکرده اند نیز کامل می باشد. این میکروسایت جدید ایبلتون به کاربران آموزش می دهد که چطور با سینت سایزر ها کار کنند و تمام کارایی آنها را اکتشاف کنند تا بتوانند به صداهای غنی دست یابند. Learning Synths از ابتدا در مورد amplitude (دامنه)، envelope  ها، مدولاسیون LFO، فیلتر ها و ... به شما آموزش می دهد.

 

آن هم برایموبایل و هم برای دسکتاپ موجود می باشد و از قابلیت نمایشگر های لمسی برای آموزش گویا تر برای طراحی و شکل دهی به صدا ها نیز استفاده می کند. همچنین شما در آن در مورد انواع مختلف شکل و صدای نوسان ساز ها، انواع فیلتر ها، چگونگی تولید صدای درام و پرکاشن ها و در نهایت ساختن صدا های سنتز شده ی مرسوم مانند بیس و ساز های سیمی را آموزش می دهد.

Learning Synths دارای طرح های گرافیکی سرگرم کننده و ساختاری ساده، توضیحات شفاف می باشد و این شرکت آلمانی با طراحی این سایت یک پلتفرم آموزشی شیک را برای تمام کاربران در همه ی سنین ایجاد کرده و آن به اندازه ای سرگرم کننده است که حتی برای سرگرم شدن می توانید از آن استفاده کنید و آن از صفر تا صد سنتز صدا در سینت سایزر ها را به شما آموزش می دهد.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید