0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Lewitt

کمپانی Lewitt یک پیشرو در صنعت ساخت میکروفون است و آنها بر این باورند که صدای خیلی خوب باید در دسترس همه کس و همه جا باشد، فرقی ندارد چه در استودیو چه در خانه به عنوان یک حرفه ای یا مبتدی. آنها در تلاشند تا میکروفون هایی را به بازار عرضه کنند تا از دیدگاه کاربردی شما را محدود نکند و صدایی بهتر از گذشته را رکورد کنید.

این کمپانی دارای کارخانه ای مجهز و زنجیره ارزیابی بسیار پیشرفته است تا بتوانند میکروفون هایی با بالاترین کیفیت و در رده بهترین های جهانی تولید کنند. هدف این کمپانی گذشتن از مرزها و فراهم کردن زمینه ای بسیار خوب برای داشتن بهترین بهره وری از صدا در استودیوها میباشد. میکروفون های این کمپانی در هر رده ای که باشند شما را از بابت کیفیت رکورد مطمئن میکنند و همچنین دارای گزینه هایی برای انعطاف پذیری بالا و آسودگی کاربران میباشد. دی جی سنتر نمایندگی رسمی لویت در ایران می باشد

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Lewitt LCT 540 Subzero میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل LCT 540 Subzero از کمپانی Lewitt یک میکروفون کاندنسر شگفت انگز برای رکورد صدای وکال و ساز است که جزییاتی رسا و یکپارچه را فراهم میکند و آن یک سنگ تراز تازه را برای ما رویکرد دارد و آن هم کپسول و طراحی الکترونیکی آن است که شنوایی میکروفون را از شنوایی انسان بهتر کرده است.

36,000,000 تومان
خرید

کارت صدا Lewit Connect 6

اولین نکته ای که باید در مورد Lewitt Connect 6 در نظر داشته باشید، طراحی و اندازه ای است که مهندسین این شرکت برای این محصول در نظر گرفته اند. این کارت صدا از اندازه کوچک و قابل حملی برخوردار است و همین نکته باعث می‌شود تا به راحتی بتوانید آن را با خود حمل کرده و در شرایط مختلف از آن برای ضبط صداهای مختلف استفاده کنید. برای این محصول، از دو عدد ورودی میکروفون استفاده شده است که در مقایسه با دیگر ورودی‌های میکروفونی که در کارت صداهای موجود در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرد، این محصول از نویز پایین‌تری برخوردار است و صدای بسیار واضح‌تری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

18,000,000 تومان
خرید

Lewitt LCT 240 Pro Black میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل LCT 240 Pro از کمپانی Lewitt یک میکروفون کاندنسر استودیویی و اید آل برای کاربرد هنرمندان آواز خوان یا سازندگان حرفه ای استودیویی یا پادکستر ها میباشد. بسیاری از سازندگان و خوانندگان حرفه ای برای کارهایشان این میکروفون را بکار میبرند.

7,500,000 تومان
خرید

Lewitt LCT 240 Pro White میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل LCT 240 Pro از کمپانی Lewitt یک میکروفون کاندنسر استودیویی و اید آل برای کاربرد هنرمندان آواز خوان یا سازندگان حرفه ای استودیویی یا پادکستر ها میباشد. بسیاری از سازندگان و خوانندگان حرفه ای برای کارهایشان این میکروفون را بکار میبرند.

7,500,000 تومان
خرید

Lewitt LCT 240 Pro Black Bundle میکروفون کاندنسر (پکیج)

پکیج رکورد مدل LCT 240 Pro ‌Black Bundle از کمپانی Lewitt یک پکیج حرفه ای استودیویی دارای شاک ماونت و پاپ فیلتر از نوع Windscreen میکروفون کاندنسر استودیویی LCT 240 Pro ‌Black و یک کیف برای جابجایی میباشد و برای کاربرد هنرمندان آواز خوان یا سازندگان حرفه ای استودیویی یا پادکستر ها اید آل میباشد. بسیاری از سازندگان و خوانندگان حرفه ای برای کارهایشان این میکروفون را بکار میبرند.

8,500,000 تومان
خرید

Lewitt LCT 240 Pro White Bundle میکروفون کاندنسر (پکیج)

پکیج رکورد مدل LCT 240 Pro ‌White Bundle از کمپانی Lewitt یک پکیج حرفه ای استودیویی دارای شاک ماونت و پاپ فیلتر از نوع Windscreen میکروفون کاندنسر استودیویی LCT 240 Pro ‌White و یک کیف برای جابجایی میباشد و برای کاربرد هنرمندان آواز خوان یا سازندگان حرفه ای استودیویی یا پادکستر ها اید آل میباشد. بسیاری از سازندگان و خوانندگان حرفه ای برای کارهایشان این میکروفون را بکار میبرند.

8,500,000 تومان
خرید

Lewitt LCT 440 Pure میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل LCT 440 Pure از کمپانی Lewitt یک میکروفون کاندنسر برای رکورد های ویژه میباشد و هرچیزی که نیازمندش باشید را برایتان فراهم میکند. این میکروفون صدایی که همیشه به دنبالش بودید را به شما میدهد. شما بیدرنگ شیفته ی این میکروفون خواهید شد زیرا آن صدایی بزرگتر از چیزی هست را برایتان رکورد میکند.

18,000,000 تومان
خرید

Lewitt LCT 640 TS میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل LCT 640 TS از کمپانی Lewitt یک گونه ی همه کاره است که دارای دو خروجی میباشد که میتوانید با بکار گیری همزمان دو خروجی این جانور با کلید Dual Output Mode آن را برای رکورد استریو بکار ببرید. 

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Lewitt LCT 840 میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل LCT 840 از کمپانی Lewitt یک میکروفون فوق حرفه ای کاندنسر لامپی کلاسیک با ساختار و تکنولوژی مدرن است که دارای الگوهای قطبی Omni، Wide Cardioid، Cardioid، Supercardioid، Figure-8 میباشد و سازگاری بالایی را بهنگام رکورد صداها برای شما فراهم میکند. صدای این میکروفون به طرز باور نرکردنی دلنشین و گرم است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Lewitt LCT 441 Flex میکروفون کاندنسر

میکروفون مدل LCT 441 Flex از کمپانی Lewitt دارای ۸ الگوی قطبی و رکورد صدای وفادار و بدون اغراق استودیویی است که در رکورد وکال ها و سازها سازگاری بالایی را برایتان فراهم میکند. آن همچنین توانایی رکورد صدا از بالا سر و به صورت زاویه دار را نیز دارد که آزادی و سازگاری بالایی را هنگام کار به شما میدهد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید