0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Marantz Professional

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Marantz Professional MPM-1000U میکروفون یو اس بی

میکروفون مدل MPM-1000U از کمپانی Marantz یک میکروفون الکتریت کاندنسر یو اس بی با الگوی قطبی کاردیود یک میکروفون ایده آل برای ساخت پادکست و هرگونه محتوی صوتی میباشد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Marantz POD Pack 1 میکروفون یو اس بی

پکیج استودیویی میکروفون مدل POD از کمپانی Marantz یک به روز رسانی حرفه ای برای هر استودیو است. این پکیج استودیویی دارای یک میکروفون USB کاندنسر با کیفیت بالا است که به همراه یک پایه میکروفون رومیزی کاملا تنظیم پذیر، گیره و بست میکروفون و کابل USB ارائه میشود.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Marantz MPM2000U میکروفون یو اس بی

میکروفون یو اس بی مدل MPM2000U از کمپانی Marantz یک میکروفون استودیویی کیفیت بالا برای رکوردهای نرم افزاری DAW میباشد.این میکروفون یکی از محصولات رده بالای این کمپانی است که برای رکورد با کیفیت صدا طراحی و ساخته شده است. پاسخ فرکانسی کیفیت استودیویی و مبدل آنالوگ به دیجیتال ۱۶ بیت ۴۸ کیلوهرتز این کارت صدا آن را برای رکورد آواز و ساز و هرگونه درام یا ساز کوبه ای ایده آل میسازد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Marantz AVS کیت فیلمبرداری

دستگاه AVS یک سیستم بردکست و پخش زنده ی همه جانبه است که در یک آرایش کوچک و جمع و جور امکانات بی نظیری را فراهم میکند. AVS دارای یک وبکم Full HD سازگار با فرمت ویدئو فشرده H.264 و میکروفون یو اس بی کاندنسر با کیفیت ۱۶ بیت و ۴۸ کیلوهرتز میباشدکه به سادگی روی پایه ی این دستگاه سوار شده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Marantz Turret کیت فیلم برداری

دستگاه Turret یک سیستم بردکست و پخش زنده ی همه جانبه حرفه ای است که در یک آرایش کوچک و جمع و جور امکانات بی نظیری را فراهم میکند. Turret دارای یک وبکم Full HD سازگار با فرمت ویدئو فشرده H.264 و میکروفون یو اس بی کاندنسر با کیفیت ۱۶ بیت و ۴۸ کیلوهرتز میباشدکه به سادگی روی پایه ی این دستگاه سوار شده است.همچنین یک رینگ لایت LED نیز متعادل با نور روز است با دو فیلتر سرد و گرم آن را تبدیل به یک ابزار نیازین برای هر استودیویی کرده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Marantz Umpire میکروفون یو اس بی

میکروفون کاندنسر یو اس بی مدل Umpire از کمپانی Marantz یک میکروفون رومیزی خرفه ای برای ساخت پادکست، تولید محتوی، بازی و گفتگوی آنلاین میباشد. این میکروفون کاندنسر با کیفیت برای موزیسین ها نیز مناسب میباشد و برای بیشتر کاربردهایی که در آن نیاز به یک میکروفون USB رومیزی میباشد بسیار ایده آل است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید