0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

MidiWrist یک کنترولر MIDI برای Apple Watch

MidiWrist یک کنترولر MIDI برای Apple Watch

 

 اولین اپلیکیشن کنترل DAW و MIDI خیلی کارآمد برای Apple Watch برای بالا بردن جریان گردش کار شما MidiWrist می باشد. زمانی که Apple Watch در سال 2015 ظاهر شد متاسفانه برنامه های توسعه یافته ای برای کار با صدا نداشت اما اکنون با ارائه ی Apple Watch 4 با یک نمایشگر بزرگتر و بالا آمدن چشمگیر سرعت آن می توان انتظار تولید اپلیکیشن های جدی تر و کارامد تری را برای این پلتفرم داشت.

MidiWrist یک اپلیکیشن iOS و WatchOS می باشد که توسط Geert Bevin توسعه یافته است که یک مهندس نرم افزار با تجربه در کمپانی های Moog Music Inc  و  Roger Linn Design است. او با مشاهده ی قدرت نرم افزاری و سخت افزاری سری جدید آیواچ اپل تصمیم به ساختن یک اپلیکیشن MIDI برای تبادل اطلاعات بین آیواچ و آیفون یا آیپد و از طریق آنها با هر نوع سخت افزار یا نرم افزار MIDI کرد.

توسعه ی MidiWrist به سرعت شکل گرفت و چندین ویژگی جدید در مدت زمان کوتاهی به آن اضافه شده است. برای استفاده از آن شما پیش تنظیماتی را برای کنترل بخش های مختلف از جمله transport، برنامه ها، ناب ها، کلید ها و صفحه های X/Y انجام می دهید. و معمولا یک پیش تنظیم یک سینت سایزر ساز یا DAW خاصی را کنترل می کند و به راحتی بین این پیش تنظیمات می توانید سوئیچ کنید. و در اپلیکیشن iOS می توانید کانال های MIDI مورد استفاده (CC ها) را براحتی تغییر دهید و آنها را به کنترل های دلخواهتان اختصاص دهید.

با این برنامه می توانید از ساعت اپل خود به عنوان یک کنترل از راه دور استفاده کنید که می تواند کنترل های موجود بر روی اپلیکیشن های صوتی آیپاد یا موبایل یا ساز های سخت افزاری متصل به آنها را کنترل کنید. و DAW های کامپیوتری یکی دیگر از مقصد های کنترل این اپلیکیشن MIDI است که از طریق کابل، بلوتوث یا WI-Fi به ان متصل می شود. با شبکه ی MIDI آن کاملا به صورت بی سیم عمل می کند، به استثنای زمانی که برای اتصال به یک سینت سخت افزاری کامپیوتری وجود نداشته باشد و شما باید یک اتصال MIDI فیزیکی برقرار کنید.

سوئیچ کردن در بین صفحات بر روی این اپلیکیشن آسان و بی نظیر است و قابلیت یادگیری دارد که می توانید تعیین کنید عملیات انجام شده بر روی MIDI ها دائم باشند یا موقت و همچنین می توانید ناب های به هم مرتبط را باهم لینک کنید یا به صورت مجزا از آنها استفاده کنید. و آن تقریبا با همه ی DAW های بزرگ سازگار می باشد.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید