0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Moog

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

سینتی سایزر Moog Subharmonicon

سینتی سایزر مدل Subharmonicon از کمپانی Moog یک سینتی سایزر و سکوئنسر نیمه مدولار آنالوگ است که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۸ تنها به تعداد ۱۲۰ عدد از آن منتشر شد.این سینتی سایزر به ارمغان آورنده ی سنتز سابهارمونیک و سکوئنس پلی ریتمیک است که دارای ۲ VCO است که هرکدام دارای دو نوسان ساز و یک فیلتر رزونانت چهار قطبی هستند که رنگ‌های کاملا آنالوگ خام با پایین ‌ترین سطح گام و سطح بالای سوزان تولید می ‌کند.

42,500,000 تومان
خرید

سینتی سایزر Moog DFAM

سینتی سایزر مدل DFAM از کمپانی Moog یک سینتی سایزر پرکاشن آنالوگ برای ساختن صداهای کوبه ای است که میتوانید برای پر کردن و جداب کردن ریتم ها آن را به  تنظیمات استودیویی خودتان بیافزایید. نوسانگرهای دوگانه به همراه نویز طیف وسیعی از صداها و زنگ ها را برای کاوش ارائه می دهند، در حالی که فیلترهای LP/HP امکان شکل دهی بی نهایت صدا را فراهم می کنند.

39,500,000 تومان
خرید

سینتی سایزر Moog Mother 32

سینتی سایز مدل Mother 32‌ از کمپانی Moog یک سینتی سایزر مونوفونیک آنالوگ نیمه مدولار است که این سینت سایزر نیرومند با صدای خام و توانمند دارای فیلترهای نردبانی Moog پایین گذر و بالای گذر (۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز)، یک سکوئنسر ۳۲ پله ای با ولتاژ کنترل شده برای برنامه نویسی مستقل، ورودی MIDI برای کنترل خارجی و تبدیل MIDI به CV است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

سینتی سایزر Moog Grandmother

سینتی سایزر مونوفونیک مدل Grandmother یک سینتی سایزر آنالوگ نیمه مدولار از کمپانی Moog است که دارای افکت درونی Spring Reverb معروف میباشد و دارای پتانسیل بسیار بالایی برای طراحی صداهای پر پشت و پیچیده میباشد. شما میتوانید بدون نیاز به کابل های پچ شروع به طراحی و نواختن صدا ها کنید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

سینتی سایزر Moog Minitaur

سینتی سایزر مدل Minitaur از کمپانی Moog یک سینتی سایزر مونوفونیک رومیزی جمع و جور ایده آل برای طراحی صدای بیس میباشد که  بر اساس سینتی سایزر معروف آنها یعنی Taurus 3 ساخته شده است. این سینتی سایزر دارای ورودی خروجی های گسترده برای کنترل CV و MIDI میباشد. با توجه به مسیر های سیگنال ۱۰۰ درصد آنالوگ این سینتی سایزر شما میتوانید چشم اندازهای های گوناگونی از طراحی صدا را تجربه کنید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

سینتی سایزر Moog Subsequent 37

سینتی سایزر مدل Subsequent 37  از کمپانی Moog یک سینتی سایزر آنالوگ حرفه ای و پیشرفته با دو مود Mono و Duo است. Moog Subsequent 37 CV دارای یک صفحه کلید بسیار نرم با قابلیت نواختن پیشرفته، تقویت کننده / آمپ هدفون پرقدرت برای مانیتورینگ زنده و آرایش مسیر سیگنال آنالوگ است که به طور قابل توجهی پالت صوتی شما را گسترش می دهد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

بسته ترکیبی سینتی سایزر Moog Sound Studio 2

Moog Sound Studio 2 هر آنچه را که برای شروع کاوش در دنیای مست کننده سنتز نیمه مدولار نیاز دارید به شما ارائه می دهد. چه مبتدی باشید و چه یک سنتزیست باتجربه، از پتانسیل خلاقانه بی حد و مرز بسته نیمه مدولار منحصر به فرد و جامع Moog لذت خواهید برد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

بسته ترکیبی سینتی سایزر Moog Sound Studio 3

Moog Sound Studio 3 هر آنچه را که برای شروع کاوش در دنیای مست کننده سنتز نیمه مدولار نیاز دارید به شما ارائه می دهد. چه مبتدی باشید و چه یک سنتزیست باتجربه، از پتانسیل خلاقانه بی حد و مرز بسته نیمه مدولار منحصر به فرد و جامع Moog لذت خواهید برد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید