0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Nektar

کمپانی Nektar در سال ۲۰۰۹ راه اندازی شد و انگیزه آنها از راه اندازی این کمپانی پر کردن شکاف بین نرم افزارهای پرتوان ساخت موزیک و سخت افزارهای کنترلر بود زیرا با تکامل روز بروز نرمافزارها نیاز به سختافزارهای کنترل کننده نیز بیشتر میشد تا همگام با نرمفازارها به کمک موزیسین های کامپیوتری بیایند.

این کمپانی  کنترلر مدل Panorama P4 خودشان را با پشتیبانی از نرم افزار Propellerheads Reason در سال ۲۰۱۲ روانه بازار کردند و از آن زمان با یک جهش پیروزمند با کیفیت و کوشش بیشتر به ساخت کنترلرها ادامه دادند و در رده بهترین سازندگان جای گرفتند. بدنبال آن P1 و P6 در سال ۲۰۱۳ نیز منتشر شدند تا اینکه مدل LX49 تولید شد و برای سازگاری با ۱۰ DAW برتر سازماندهی شده بود. اکنون خط تولید میدی کنترلرهای Impact و Panorama از این کمپانی با یک جهش بزرگ رو به پیشرفت و فروش روز افزون میباشند.

 

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

+Nektar Impact LX25 میدی کنترلر

میدی کیبورد مدل LX25+ از کمپانی Nektar نیروی کنترل نرم افزار را بر نوک انگشتان شما میاورد. این کنترلر برنده ی جایزه ی Panorama شده است و مپ شدن هوشمند را به کاربرانش ارائه میدهد که درون DAW ها به خوبی سازگار میشود و المان های DAW را مپ میکند. شما میتوانید به آسانی و برای گردش کار تند و تیز بین حالت های میکسر، اینسترومنت و پریست ها جابجا بشوید.

6,500,000 تومان 3,800,000 تومان
خرید

+Nektar Impact LX49 میدی کنترلر

میدی کیبورد مدل LX49+ از کمپانی Nektar نیروی کنترل نرم افزار را بر نوک انگشتان شما میاورد. این کنترلر برنده ی جایزه ی Panorama شده است و مپ شدن هوشمند را به کاربرانش ارائه میدهد که درون DAW ها به خوبی سازگار میشود و المان های DAW را مپ میکند. شما میتوانید به آسانی و برای گردش کار تند و تیز بین حالت های میکسر، اینسترومنت و پریست ها جابجا بشوید.

برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Nektar Impact LX61+ میدی کنترلر

میدی کیبورد مدل LX61+ از کمپانی Nektar نیروی کنترل نرم افزار را بر نوک انگشتان شما میاورد. این کنترلر برنده ی جایزه ی Panorama شده است و مپ شدن هوشمند را به کاربرانش ارائه میدهد که درون DAW ها به خوبی سازگار میشود و المان های DAW را مپ میکند. شما میتوانید به آسانی و برای گردش کار تند و تیز بین حالت های میکسر، اینسترومنت و پریست ها جابجا بشوید.

برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Nektar Impact GX49 میدی کنترلر

میدی کیبورد مدل GX49 از کمپانی Nektar یک کنترلر ساده برای PC، Mac و iOS است. بدون نیاز به در نظر داشتن اینکه چه نرم افزاری را به کار میبرید، Impact GX49 یک کیبورد هوشمند برای هر نوع سیستم یا نرم افزار آهنگسازی است که به آسانی سازگار میشود.

برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Nektar Impact GX61 میدی کنترلر

میدی کبورد مدل GX61 از کمپانی Nektar یک کنترلر ساده برای PC، Mac و iOS است. بدون نیاز به در نظر داشتن اینکه چه نرم افزاری را به کار میبرید، Impact GX49 یک کیبورد هوشمند برای هر نوع سیستم یا نرم افزار آهنگسازی است که به آسانی سازگار میشود و یک دسته کنترل های اختصاصی برای ترنسپورت و هدایت ترک ها در دسترس شما میگذارد تا هنگام ساخت موسیقی خلاقیت خودتان را به چالش بکشید.

برای قیمت تماس بگیرید
خرید