0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

کمپانی Modal نسخه ی جدیدی CRAFT Synth را آماده ی فروش می کند

کمپانی Modal نسخه ی جدیدی CRAFT Synth را آماده ی فروش می کند

 

یک سخت افزار بسیار جدید و پیشرفته ی دیگر از کمپانی Modal Electronics Limited آماده ی عرضه به بازار جهانی شده است. CRAFT Synth 2.0 نسخه ی جدید و آپدیتی از CRAFT Synth این کمپانی بریتانیایی می باشد و به صورت پیش فروش در کمپین سایت KickStarter قرار گرفته است.

CRAFTsynth 2.0 در نگاه اول اختراعی است که ترکیب کننده ویژگی های مختلفی می باشد و ارائه دهنده ی تنوع صوتی بی سابقه و دارای پتانسیل طراحی صوتی پر قدرت در یک بسته بندی کاملا قابل حمل می باشد. CRAFTsynth 2.0 نگه دارنده ی خیلی از ویژگی های اصلی سینت سایزر ها در طراحی خود می باشد، مانند:

-8 نوسان ساز بر روی هر صدا

-2 شکل موج قابل انتخاب

-فیلتر متغیر حالت Morphable

-Spread/Unison چند گزینه ای

-دیستروشن (اعوجاج) شکل دهی به موج

-مقیاس های پد لمسی

این سینت در میان دیگران نوآور بوده و همچنان معرف ویژگی های منحصر به فرد و جدید برای تکامل نسل جدید سینت سایزر ها می باشد. CRAFTsynth 2.0 قدرت یک نوسان ساز واقعی را در اختیار شما قرار می دهد: یک مجموعه ی کامل از 40 شکل موج برای انتخاب از میان آنها، و علاوه بر آن قابلیت انتخاب و مورف کردن بین شکل امواج در یک بانک می باشد، بانک های هشت نوسان ساز CRAFTsynth 2.0 پوشش دهنده ی امواج دیجیتال و آنالوگ مجازی بوده و همچنین تولید کننده ی امواج انتخاب شده از سینت سایزر پلی فونیک 002 از کمپانی Modal Electronics می باشد. که همگی در یک دستگاهی که با باتری قدرت می گیرد جمع آوری شده اند.

ویرایشگر MODALapp ارائه دهنده ی دسترسی بصری کامل و کنترلی بر روی همه ی ویژگی های CRAFTsynth 2.0 می باشد. همراه با یکپارچه سازی دقیق از اولین نسل دستگاه های CRAFT کمپانی Modal (CRAFTsynth 1.0 و CRAFTrhythm و همچنین Modal SKULPTsynthesiser) بوده، که به شما اجازه کار کردن در میان همه ی ساز های Modal در تجهیزات شما را با یک محیط ویرایش متحد با کیفیت بالا بر روی پلتفرم های انتخابی از جمله MacOSX، ویندوز، iOS و اندروید می باشد. قیمت این سینت سایزر خلاقانه 129.99 پوند تخمین زده شده است و با قیمت اولیه در حال پیش فروش می باشد.

 

منبع: دی چی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

 

نظر خود را ارسال کنید