0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

معرفی ویژگی های جدید آپدیت فریمور سینت Peak از Novation

معرفی ویژگی های جدید آپدیت فریمور سینت Peak از Novation

 

به طور کلی سینت سایزر Peak مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و یکی از جذاب ترین سینت سایزر های پلیفونیک دسکتاپی می باشد که تولید شده است. بنابراین زمانی که ویژگی های جدیدی برای این سینت ارائه می شود، فکر می کنم که باید چیز با ارزشی باشد.

کمپانی Novation در به روز نگه داشتن محصولات خود خوب عمل کرده است و همیشه به کاربران موجود خود برخی از ویژگی های جدید را ارائه می دهد، که ما نمونه ی آنها را در Circuit و Mono Station و اخیرا در Bass Station II مشاهده کردیم. این به روز رسانی ها از طریق "اجزای" ویجت بر پایه ی مرورگر تحویل داده می شود و احتمالا تا تاریخ 19 دسامبر در دسترس قرار می گیرد و برای همه ی کاربران رایگان می باشد.

این به روز رسانی 43 wavetable جدید را به فهرست موج نوسان ساز اضافه می کند. آنها شمار LFO را به همراه دو LFO قابل تنظیم جدید رایگان در Mod Matrix و FX Matrix جدید تا 4 دوبرابر کرده رسانده است. چهار اسلات FX Matrix نیز به شما اجازه می دهد تا منابع مدولاسیون را به پارامتر های FX هدایت کنید.

شما هم اکنون می توانید از چرخ Pitch Bend بر روی کیبردتان، با واگذاری وظایفی مجزا برای بالا و پایین آوردن Bend به عنوان یک منبع مدولاسیون از آن استفاده کنید. آنها یک مرحله ی Hold را به انولوپ ها اضافه کرده اند و در حال حاضر به شما اجازه ی لوپ کردن بین Attack و Decay را می دهند.

اگر شما می خواهید که یک پچ جدید را راه اندازی کنید دیگر نباید از مقادیر پیش فرض استفاده کنید، بنابراین شما می توانید از نو با هر چیزی از آنجا شروع کنید. و در نهایت آنها 16 جدول تنظیم صدا را برای تنظیمات میکرونی اضافه کرده اند. همه ی اینها در یک به روز رسانی با ارزش جمع شده اند و به خصوص توانایی دریافت افکت ها در عمل مدولاسیون که بسیار کارامد می باشد و می توانند دنیای جدیدی از تکامل و حرکات جدید را به ارمغان بیاورند.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

 

نظر خود را ارسال کنید