0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

آپدیت رسمی که || Bass Station را به یک سینت پارافونیک تبدیل می کند!

آپدیت رسمی که || Bass Station  را به یک سینت پارافونیک تبدیل می کند!

 

حالت پارافونیک، ردیابی فیلتر، پیش تنظیمات جدید و بسیاری دیگر از ویژگی ها در این آپدیت به Bass Station ll اضافه شده اند، به علاوه ی یک فرصت برای برنده شدن یکی از 5 مدل با ویرایش ویژه ای که هرگز تا به حال تولید نشده است.

مدل Bass Station از کمپانی Novation یکی از افسانه ای ترین سینت ها در موسیقی مدرن می باشد، که در بسیاری از ترک هایی که شما می شناسید و عاشقشان هستید از صدای آن استفاده شده است. باور نکردنی است، آن 25 ساله شده و با یک به روز رسانی با سخت افزار Bass Station ll برگشته است. حال برای جشن سالگرد خود، کمپانی Novation یک آپدیت فریمور 2.5 رایگان را منتشر کرده است که ویژگی های فوق العاده ی جدیدی شامل حالت پارافونیک، ردیابی فیلتر، رها سازی دوباره ی انولوپ ها و بسیاری دیگر را به آن اضافه کرده است. و برای بالا بردن شانس بردن تنها یکی از 5 مدل ویرایش ویژه ای که تا به حال تولید شده است می باشد.

برای جشن سالگرد 25 سالگی Bass Station و تشکر از کاربران برای حمایت آنها، کمپانی Novation آپدیت فریمور نسخه ی 2.5 را برای Bass Station ll منتشر کرده است.

بیس استیشن 2 حالا یک سینت مونو پارافونیک می باشد، زیرا شما می توانید Pitch های هر دو نوسان ساز را به صورت جداگانه ساختار تک صدائه کنترل کنید. دو نت را در یک زمان بنوازید به جای آن که فقط یکی را بنوازید و اثرات متقابل سرگرم کننده ای را از طریق حالت فیلتر و Ring دریافت کنید.

ردیابی فیلتر یکی از ویژگی هایی بود که برای آن تقاضای زیادی شده بود. در Bass Station II v2.5 فیلتر شامل ردیابی کیبرد متغیری می باشد. و برای مطابقت نت های بالا تر برای بالا بردن وضوح آنها بهترین است.

سلاح طراحی صدای مخفی Bass Station II یک رها ساز دوباره ی انولوپ می باشد. آن در حال حاضر تنظیمات انولوپ شما را برای رها سازی دوباره ی decay پس از پایان مرحله ی آن را امکان پذیر کرده است، و طیف وسیعی از امکانات جدید را برای شما باز می کند.

خطای نوسانساز شامل یک detune تصادفی قابل تنظیم و کوچک بر روی هر نت می باشد. این می تواند برای تولید برخی از آهنگ های ناموزون موسیقیایی لطیف (یا زمخت) و زیبا استفاده شود، و خیلی با روشی که سینت های vintage انجام می دهند یکسان است (به دلیل اینکه اجزای الکترونیکی آنها تحمل کمتری دارند) حالت پارافونیک آن را تا جای ممکن دراماتیک می کند.

ویرایش میکرو تیونینگ، به طور کامل رها سازی فرکانس به وسیله ی هر فشار کلید را کنترل کرده، و به مقیاس های شما ابعاد دیگری را می دهد.

پیش تنظیمات جدید، دو پک صوتی جدید در دو جز می باشند: Silver و Sinevibes. در پیش تنظیمات Silver می توان ویژگی های نسخه ی 2.5 را کاوش کرد و الهام بخش طراحی صدا و ترک های جدید باشد. Sinevibes توسط بنیانگذار آن Artemij Pavlov طراحی شده است، و 101 پیش تنظیم Bass Station II کلاسیک را فراهم می کند. حالا Bass Station II می تواند از یک نمایش پیام سنتی در هنگام راه اندازی پشتیبانی کند. شما می توانید این آپدیت را از آدرس https://customer.novationmusic.com/support/product-downloads?product=Bass+Station+II دانلود کنید.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

 

نظر خود را ارسال کنید