0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Pioneer DJM-909 میکسردی جی

0
0
این میکسر یعنی DJM-909 با بهره گیری و به رخ کشیدن افکت های جامع که در هر دو واحد کانالش در دسترس می باشد و کیفیت صدای شگفت انگیز، دی جی ها را به خارج از مرز های موجود اجرای زنده قرار می دهد تا به تنهایی به عنوان میکسر نبرد نهایی عمل کند. DJM-909 یک دستگاه فوق العاده می باشد که تکنولوژی کراس فیدر دقیق و کنترل منحنی اش را به رخ می کشد. و با استفاده از تنظیمات جداگانه برای فیدر، دی جی ها می توانند به فرا تر از انواع متقارن تنظیمات منحنی موجود بر روی میکسر های معمولی بروند.
تولید کننده: Pioneer
برای قیمت تماس بگیرید

٢ روز مهلت تست

ارسال سریع

پشتیبانی رایگان

ارسال رایگان برای تهران


این میکسر یعنی DJM-909 با بهره گیری و به رخ کشیدن افکت های جامع که در هر دو واحد کانالش در دسترس می باشد و کیفیت صدای شگفت انگیز، دی جی ها را به خارج از مرز های موجود اجرای زنده قرار می دهد تا به تنهایی به عنوان میکسر نبرد نهایی عمل کند.
DJM-909 یک دستگاه فوق العاده می باشد که تکنولوژی کراس فیدر دقیق و کنترل منحنی اش را به رخ می کشد. و با استفاده از تنظیمات جداگانه برای فیدر، دی جی ها می توانند به فرا تر از انواع متقارن تنظیمات منحنی موجود بر روی میکسر های معمولی بروند.
این دستگاه به صورت منحصر به فردی از استفاده کردن از یک پدال پایی اختیاری به عنوان یک کنترولر برای افکت ها برای انعطاف پذیری تقریبا بی حد و مرز، پشتیبانی می کند. و چیزی که خیلی چشمگیر تر می باشد، این است که هر دو کانال توانایی ست شدن برای بازتولید صدا از دیگری را به طوری که 2 افکت بتوانند به صورت همزمان بر روی یک ترک استفاده شوند را دارند.
همچنین DJM-909 شامل یک شمارنده ی خودکار BPM می باشد که به شما اجازه می دهد تا با یک نگاه سریع بر روی صفحه نمایش سرعت آهنگ را ببینید. مهم نیست که سبک موسیقی چقدر پیچیده باشد و شما می توانید به میکس خود بدون از دست دادن لحظه ای ادامه دهید.
با استفاده از صفحه نمایش لمسی متحد آن شما می توانید به 50 افکت مختلف سینک شده با BPM بر روی هر کانال دسترسی داشته باشید. همچنین این صفحه نمایشمی تواند برای دسترسی سریع به 9 افکت از پیش انتخاب شده یا برای اختصاص دادن عملکرد افکت فیدر برای کراس فیدر یا هر فیدر ولوم، مورد ستفاده قرار بگیرد.
در حقیقت DJM-909 به رخ کشاننده ی انواع گسترده ای از افکت ها در یک دستگاه دو کانال بوده و به شما امکانات اضافه ای برای نمایش دادن همه ی مهارت های دی جی داده و مرز های موسیقیایی شما را گسترش می دهد.

منبع دی جی سنتر : هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

برای خرید و جهت اطلاع از قیمت های جدید میکسر و دستگاه دی جی  لطفا با بخش فروش فروشگاه دی جی سنتر تماس بگیرید.

مشخصات محصولات
تعداد کانا ل 2 کانال واقعی
طول 381.6 میلی متر
عرض 251 میلی متر
ارتفاع 107.9 میلی متر
وزن 6.5 وزن
ورودی ها MIC/1/4 inch Jack/XLR/RCA
خروجی ها /XLR/PDIF/ Digital /RCA/1/4 inch Jack
نظر خود را بنویسید
  • فقط کاربرانی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند
*
*
  • عالی
  • بد
سوالات خود را مطرح کنید