0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

RCF

کمپانی RCF از سال ۱۹۴۹ شروع به ساخت ترانزیستورها کرده است و نخستین محصولات فروخته شده این کمپانی میکروفون و اسپیکر بوده اند. در اواخر دهه ۶۰ صدای کنسرت ها الکتریکی میشد و بسیاری از پیسگامان اسپیکر در جستجوی دستگاه های با توان بالا بودند تا آنها را در طراحی خود بکار گیرند.

کمپانی RCF یکی از نخستین فراهم کنندگان OEM برای برندهای جهانی بود و این به لطف تجربه اش در ساخت ترنسدوسرها و مدارات الکترونیکی بود که به RCF این اجازه را داد تا سیستم های صدا را بیکباره گسترش دهد و این کمپانی را به جایگاه رهبری در بازارهای گوناگون سیستم صدا برساند. این کمپانی محصولات Hi-Fi گرفته تا سیستم های PA و اسپیکرهای غول پیکر برای سالن های بزرگ و فستیوال ها را تولید میکند.

این کمپانی با بیش از ۷۰ سال تجربه و فعالیت در این صنعت پهرست گسترده ای از محصولات در همه جنبه های صنعت صدا را پوشش میدهد و نیاز نوازندگان، آهنگسازان  و مهندسان صدا، استادیوم های ورزشی، سالن ها و برگزار کنندگان فستیوال ها را برآورده میکند. تیم طراحی و مهندسی این کمپانی رویکردی همه جانبه دارد و همین باعث مییشود تا این کمپانی در بلای همه جای بگیرد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

اسپیکر مانیتورینگ RCF Ayra 6 (کارکرده بدون جعبه)

اسپیک مانیتورینگ مدل Ayra 6 از کمپانی RCF یک مانیتور استودیویی اکتیو با کیفیت بالا است که صدای فوق العاده ای را از طریق ووفر فایبرگلاس ۶.۵ اینچی و همچنین تیوتر ۱ اینچی نئودیم خود ارائه می دهد. که توان  ۵۰ وات را برای ووفر و  ۲۰ وات را برای تیوتر از طریق آمپ کلاس AB یکپارچه RCF Ayra 6 فراهم می‌کنند.

13,500,000 تومان 12,150,000 تومان
خرید