0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

مروری بر یک زندگینامه: Umek

مروری بر یک زندگینامه: Umek

 

دی جی Uros Umek که بیشتر با نام UmekDJ یا ساده تر Umek شناخته شده است، متولد 16 می 1976 می باشد. او یک آهنگ ساز و دی جی موسیقی سبک Dance اسلوونیایی می باشد. فعالیت موسیقیایی او از سال 1999 آغاز شده است، او مالک چندین لیبل ضبط تکنو می باشد. در سال 1999 او لیبل های Consumer Recreation و Recycled Loops را تاسیس کرد. او قبلا با Valentino Kanzyani همکاری می کرد. لیبل Recycled Loops در سال 2001 یک ساب لیبل به نام Earresistible Musick را تشکیل داد و Umek در سال 2007 یک لیبل بزرگ تکنو به نام 1605 را تشکیل داد.

در سال 2010 او برنده ی جایزه ی بهترین هنرمند تکنو در جوایز موسیقی Beatport شد، و در 2013 در جوایز EMPO به عنوان بهترین دی جی تکنو نام گرفت. در سال 2013 او برنده ی جایزه بهترین ترک تکنو در جوایز موسیقی Dance بین المللی شد، و در همان سال او برنده ی بهترین هنرمند تکنو/تک هاوس شد. او تک ترک ها و رمیکس هایی را در لیبل های معروف Spinnin' Records  و  Ultra Recordsمنتشر کرده است. Umek از سال 2015 به سبک دارک تر تکنو برگشت و در حال حاضر ترک های او در 10 آهنگ برتر تکنو بیت پورت می باشد و آثار زیادی از خودش را در لیبل 1605 منتشر کرده است.

او دی جی کردن را از سال 1993 در سن 17 سالگی آغاز کرد و او خیلی زود به یکی از پیشگامان موسیقی الکترونیک در اسلوونی تبدیل شد. و در سال 1999 ترک هایی را در لیبل های خودش منتشر کرد. او از سال 2001 برای مهارت میکس سریع و تولید ست های دی جی فوق العاده توسط طرفداران و پشتیبانان سبک تکنو در اروپا به معروفیت رسید. و در سال ای بعد کمی سبکش را تغییر داد. او آلبوم های EP زیادی را منتشر کرده است و به خاطر داشتن نوآوری در سبک خودش به شهرت زیادی رسید.

همچنین او در روز تولدش یک ایونت موسیقی الکترونیک به نام  Dan Elektronike را در روز تولدش به راه انداخت. او از سال 2006 تا 2015 در میان 100 دی جی برتر دنیا قرار داشت. اما همچنان برخی افراد او را به عنوان 10 دی جی برتر دنیا می شناسند. او سال 2007 در برنامه ی Essential Mix در رادیو BBC نیز اجرا داشته است. یکی از ترک های موفق او Responding To Dynamic می باشد که دذر سال 2010 منتشر شده و بازخورد های بسیار خوبی از جوامع تکنو در دنیا دریافت کرده است. او در سال 2013 اولین اجرای خودش را در فستیوال Tomorrowland و استیج اصلی فستیوال Electric Daisy Carnival برگزار کرد.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید