0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

مروری بر یک زندگینامه: Hernán Cattáneo

مروری بر یک زندگینامه: Hernán Cattáneo

 

هرنان کاتانئو Hernán Cattáneoیک دی جی اسپانیایی زبان اهل کشور آرژانتین می باشد، او متولد 4 مارس 1965 است و یک دی جی سبک House می باشد و در زمینه ی موسیقی الکترونیک آهنگ سازی می کند که اکثر کار های او در سبک Progressive House است.

هرنان کاتانئو کار حرفه ای اش را در اوایل دهه ی 1990 شروع کرد که برای اولین بار با یک ایستگاه رادیویی محلی به نام FM Z95 که تا حد زیادی مسئول پخش موسیقی Electronic Dance در آرژانتین می باشد.

او در سال 1996 اقامت کلاب Clubland Pacha در بوینس آیرس را بدست آورد. و همچنین او در فستیوال ها و جشنواره های موسیقی مانند Creamfields، Exit و Refresh شرکت کرده و اجرا داشته است. او به عنوان یک دی جی دوبار در نظر سنجی رسانه ی DJ Mag یعنی 100 دی جی برتر دوبار به رتبه های 22 و پس از آن به رتبه ی 6 دست یافته است و در سالی که گذشت یعنی 2018 برنده ی بهترین دی جی سبک خودش Progressive House شد. او در کنار بزرگانی همچون Nick Warren، Guy J و Henry Saiz در بهترین کلاب ها و فستیوال های دنیا پلی کرده است.

 او در سال 2001 نیز برنده ی بهترین هنرمند تازه وارد شد و همچنین در سبک خودش یعنی Progressive House در سال 2005 رتبه ی 4، 2008 در رتبه 6، 2009 و 2010 در رتبه ی 4 دست یافت.

 

با وجود داشتن سابقهی بلند مدت 10 الی 15 ساله در ظاهر شدن در لیست 100 دی جی برتر، سبک موسیقیایی کاتانئو به شکل درستی حفظ شده است، و به منظور ماندن در عرصه ی موسیقی Progressive House در حوزه های بین المللی از درخواست های تحمیلی از پخش صدا های بیش از حد تجاری اجتناب کرده است.

او در می سال 2007 آلبوم Sequential Volume 2 را منتشر کرد که، یک بار دیگر فرهنگ گرد آوری و تلفیق را به واسطه ی یک تور جهانی ترویج کرد.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

 

 

نظر خود را ارسال کنید