0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

مروری بر یک زندگینامه: Jeremy Olander

مروری بر یک زندگینامه: Jeremy Olander

 

Jeremy Olander یک دی جی و آهنگ ساز سوئدی مقیم استکهلم، سوئد است. او در شهر فیرفکس از ایالت ویرجینیا ی آمریکا به دنیا آمد و در سنین نوجوانی به استکهلم سوئد نقل مکان کرد. سبک او در EDM به عنوان یک برند معتبر حد وسطی از Progressive house و melodic House و Techno می باشد.

در سال 2011 Olander به اولین هنرمندی تبدیل شد که برای چندین انتشار با لیبل Pryda Friends قرارداد امضا کرد. این لیبل متعلق به یکی از منبع الهامات موسیقیایی او یعنی دی جی و آهنگساز سوئدی Eric Prydz می باشد. او تا به امروز 6 مرتبه در این لیبل موسیقی منتشر کرده و برخی از آنها به پر فروش ترین های این لیبل تبدیل شده اند. و موفق ترین ترک منتشر شده ی او در این لیبل "Let Me Feel" است که در سال 2013 منتشر شد و در چارت کلی Beatport تا رتبه ی 10 بالا آمد.

او در زمان اوایل موفقیتش در این لیبل در لیبل های دنس دیگری نیز چندین کار منتشر کرد و رمیکس های متعددی را نیز برای هنرمندان EDM درست کرد. Olander یک نام مستعار دیگر به نام Dhillon را برای دیگر سبک های موسیقی خودش  استفاده می کند. که شخصیت موسیقیایی اش با این نام به عنوان تکنو های زیر زمینی دیپ تر و دارک تر شناخته شده است. موفق ترین انتشار او با این نام مستعار در لیبل Drumcode Records بوده است که متعلق به دی جی و آهنگ ساز سوئدی Adam Beyer می باشد.

او در سال 2014 اولین اجرایش با نام Dhillon را در Sound Nightclub لس آنجلس برگزار کرد. در 2015 او به دنبال مکان های کوچک تر از کلاب و یک محیط صمیمانه تر برای اجرای زنده بود و یک سری ایونت هایی با نام Lo-Fi ایجاد کرد که بلیت های افتتاحیه ی این ایونت ها در عرض سه روز تمام شد و اولین اجرای آن در یک پناهگاه بمب متروکه در استکهلم برگزار شد و هدفش از اینگونه اجرا ها در مکان های غی معمول اجاد یک تجربه ی ساده ولی قدرتمند بود.

در سال 2015 او اولین ترک پراگرسیو هاوس خودش را در لیبل کانادایی تکنو و پراگرسیو هاوس microCastle که ترک هایی از Guy J، Henry Saiz و هنرمندان معروف دیگری را منتشر کرده بود، منتشر کرد. در 2015 او اولین کارش در لیبل اسپانیایی و معروف Suara را با رمیکس ترک "Runnerpark" از Dosem در یک EP منتشر کرد. در این EP رمیکس کننده های دیگری نیز از جمله Henry Saiz نیز حضور داشتند که مورد حمایت Eric Prydz، Paco Osuna، John Digweed، Hot Since 82، Adam Beyer، Monika Kruse و Joseph Capriati قرار گرفت و رمیکس Olander به رتبه ی چهارم Beatport در چارت Top 100 دست یافت.

یکی از مهمترین مراحل زندگی او زمانی بود که ترک "Last Dance" را در لیبل متعلق به John Digweed یعنی Bedrock Records منتشر کرد و به مدت 10 روز شماره یک چارت پراگرسیو هاوس بیتپورت بود و در چارت انتشار کلی به رتبه ی 29 رسید و در مورد انتشارش در این لیبل گفت "قطعا رویا تبدیل به واقعیت میشه."

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید