0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

مروری بر یک زندگینامه: Pan-Pot

مروری بر یک زندگینامه: Pan-Pot

 

Pan-Pot  نام یک گروه دو نفره ی دی جی و آهنگ ساز آلمانی مستقر برلین می باشد که Tassilo Ippenberger و Thomas Benedix اعضای تشکیل دهنده ی این گروه می باشند. از زمان شروع این دو نفر یعنی سال 2005، Pat-Pot حضور خودش را در صحنه های تکنو ی مدرن مثبت تر و پاربرجا تر کرد، و با انتشار اولین آلبومشان Pan-O-Rama در لیبل Anja Schneider به محبوبیت زیادی دست یافتند.

محتوای موسیقی آنها بهترین تعریف به عنوان موسیقی های زیر زمینی جهت دار و مستقل از سبک های صداهای معاصر موجود می باشد، سبک آنها تکنو و هاوس می باشد اما دارای المان های تجربی به همراه الهامات موسیقی رقص هوشمند قوی است. این دو نفر با تولید ست های زنده ی ترکیب شده با صداهایی (وکال) که توصیف کننده ی ظاهر یک درک عمیق از نیاز های سالن رقص کلاب ها و فستیوال ها می باشد معتبر شده اند.

تاسیلو و توماس همدیگر را در انجمن SAE (انجمن مهندسان صنعتی) برلین در سال 2003 ملاقات کردند که در آنجا باهم مهندسی صدا را آموختند. این دو آهنگساز مطلالعات خود در زمینه ی طراحی و تولید صدا را تکمیل کردند که به آنها در برپایی و محبوب شدن Pan-Pot، گروه دی جی دو نفره ی آهنگساز کمک کرد. در سال 2005 این جفت برای یکی از ایونت هایشان در Anja Schneider رزرو شدند که به صورت تصادفی به آنها یک فرصت برای برپایی یک ارتباط مطلوب با آن لیبل داد که پس از چند هفته این لیبل دومین کار آنها "Copy and Paste" را منتشر کرد. از آن پس به بعد آهنگ ها و رمیکس هایی از ترک ها و رمیکس های آنها بر روی لیبل های Mobilee و Einmaleins Musik منتشر شد.

لحظات تایین کننده ی سرنوشت حرفه ای Pan-Pot در سال 2007 با اتشار اولین آلبوم این دو هنرمند Pan-O-Rama رخ داد که ترک هایی مانند Charly و Captain My Captain به برترین ها تبدیل شدند که باعث شد این دو هنرمند برای گروه های ملودیک و جامعه ی هاوس و تکنو شناخته بشوند. Pan-Pot در سال 2014 لیبل و پلتفرم موسیقی خود Second State را ثبت کرد و Amelie Lens را معرفی کرد و آنها را به یک فصل جدید از حرفه شان منتقل کرد.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

 

نظر خود را ارسال کنید