0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

مروری بر یک فستیوال: New Horizons

مروری بر یک فستیوال: New Horizons

 

فستیوال New Horizons یک جشنواره ی چند روزه در زمینه ی موسیقی دنس الکترونیک است. این فستیوال برای اولین بار در سال 2017 بیش از 50 هزار نفر بازدید کننده را به خود جذب کرد. این فستیوال توسط ایونت های Alda سازماندهی می شود.

در این فستیوال 7 دنیای مختلف با استیج های مجزا و جود دارد که هر کدام مخصوص یک سبک موسیقی ساخته شده اند و شامل استیج اصلی، Capital Park و Urban Circus می باشد که عمدتا شامل EDM اصلی و Big Room است.

بخش Dark District آنجا نمایان گر سبک Hardstyle است، در Trancetonia سبک trance پلی می شود، و دی جی ها در Traptown سبک ترپ را پلی می کنند. و تا سال 2107 Garden of Goa بخشی شبیه به گوا وجود داشت که در سال 2018 با Factory 49 جایگزین شد.

اکثر بازدید کنندگان آنجا مسافران هستند و غذا و نوشیدنی با ژتون ها و به اصطلاح پول دیجیتالی به فروش می رسند. به بازدید کنندگان یک چیپ ست داده می شود و می توانند آنها را با استفاده از تراشه های موجود در فستیوال شارژ کنند و با آنها خرید کنند. در سال 2017 این فستیوال برای اولین بار در پیست اتوموبیلرانی Nürburgring آلمان برگزار شد. هدلاین ها شامل Armin van Buuren، Dimitri Vegas & Like Mike، Martin Solveig و Afrojack بودند.

و علاوه بر اینها بسیاری از هنرمندان آلمانی مانند Felix Jaehn، Robin Schulz و ATB نیز در میان این لاین آپ ها دیده می شدند. از 24 تا 25 آگوست 2018 حدود 68 هزار نفر از این فستیوال دیدن کردند و در این سال هم در همان مکان قبلی برگزار شد اما برای 2019 به Müllenbachschleife نقل مکان کردند. فستیوال New Horizons در سال 2019 به صورت فستیوال 3 روزه و کمپ 5 روزه برگزار می شود. و در اولین پیش فروش بلیتش دقیقا چند روز پس از پایان نسخه ی 2018 3.333 بلیت برای نسخه ی 2019 آن فروخته شد.

منبع: دی جی سنتر، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

نظر خود را ارسال کنید