0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Sennhieser

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Sennheiser HD 25 هدفون

با توجه به وزن کم بخاطر استفاده از آلومینیوم فشرده در طراحی ساخت و وجود یک اهرم چرخشی بر روی یکی از گوشی ها که به شما امکان گوش دادن تک گوش را می دهد، به علاوه ی صدای مانیتور HD25 برای داشتن صدایی مانیتورینگ سیار بسیار مناسب می باشد.
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Sennheiser HD8 DJ هدفون دی جی

کنترل کلاب را با یکی از برترین مدل های هدفن دی جی یعنی HD8 DJ Sennheiser به دست بگیرید. این هدفن برای تقاضای کاربرانی که خواستار ارائه ی کیفیت بالا در محیط های حرفه ای هستند طراحی شده است.
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Sennheiser HD 650 هدفون

هدفن مدل HD 650 سنهایزر، صدای واقعا طبیعی و منحصر به فردی برای علاقه مندان صدا ارائه می کند. با این صدای خوب مطمئنا برای گوش دادن به کنسرت های طولانی متوانید راحتی خوبی را مانند راحتی خانه خودتان احساس کنید.
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Sennheiser HD 215 II هدفون

با این هدفن می توانید از صدای عالی لذت ببرید که مشخصه های صوتی فوق العاده و قابلیت ضد نویز پذیز بالایی را فراهم می کند.
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Sennheiser HD 205 II هدفون

با این هدفن هر روز یک صدای فوق العاده را تجربه می کنید و در هر جایی که باشید آن نیز با شما خواهد بود. این هدفن چند منظوره و مرتعش بوده و کاملا کیفیت با دوام بالای Sennheiser را در بر دارد.
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Sennheiser HD 800 هدفون

سنهایزر تجربه ای بیش از 60 سال در صنعت مهندسی هوشمند هدفن دارد و همه ی این تجربیات در HD 800 اعمال شده است. به همراه ترکیب تکنولوژی پیشرفته ترین درایور سنهایزر با این هدفن پشت باز استریوی دینامیک که در اطراف گوش قرار می گیرد که هر آنچه که در مورد منبع صوتی تعریف شده است را در بر می گیرد.
برای قیمت تماس بگیرید
خرید

Sennheiser HD 25 Lite (هدفون دی جی)

HD25 یک هدفن داینامیک و پشت بسته برای مانیتورینگ، ضبط کردن و کاربرد های خارج از خانه می باشد. این هدفن بسیار راحت بوده و از یک هدبند با طراحی جمع و جور و طراحی کپسول منحصر به فرد بهره می برد.

برای قیمت تماس بگیرید
خرید