0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Sennhieser

کمپانی سنهایزر در سال ۲۰۲۰ به ۷۵ سالگی خود رسید این کمپانی با دستاوردها و برپایی پروژه های نو و هیجان انگیز سالهاست که در بین طرفداران حرفه ای موزیک شناخته شده است. این کمپانی در سال ۱۹۴۵ به دست دکتر   و مهندس Fritz Sennheiser راه اندازی شد. حرفه ی این کمپانی در زمینه ضبط و پخش صدا میباشد که جز نخستین ارائه کنندگان صدای برتر در میکروفون ها و اسپیکرها و هدفون ها هستند. آنها در سال ۱۹۶۷ نخشتین میکروفون بیسیم را تولید کردند.

مدیریت این کمپانی در سال ۱۹۸۲ از سوی مهندس سنهایزر به پسرش واگذار شد. او هم همانند پدرش نوآوری های بسیاری داشت و کمپانی را گسترش داد و چندین کمپانی دیگر را نیز راه اندازی کرد و خرید. از جمله آنها میتوان به  Klein + Hummel و کمپانی Nuemann اشاره کرد. این کمپانی همچنین برنده چندین جایزه معتبر بین المللی شده است و اکنون جزو تولید کنندگان محصولاب صوتی رده اول جهان است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Sennheiser HD280 Pro هدفون استودیویی

هدفون مدل HD280 Pro از کمپانی Senheiser یک هدفون پشت بسته مانیتورینگ حرفه ای از کمپانی Sennheiser است که کیفیت استودیویی و لذت گوش دادن بسیار بالایی را برای شما فراهم میکند. این هدفون برای داشتن بالاترین بازده در هر محیطی طراحی شده و دارای بازتولید صدای خطی و دقیق میباشد. آن دارای گوشی هایی با پد های نرم مدل دور گوش است وهمچنین هدبند قابل تنظیم و وزن سبک و طراحی مدولار و ارگونومیکش آن را به یک هدفون مانیتورینگ حرفه ای ایده آل برای استفاده در کاربردهای دقیق و بلند مدت کرده است.

5,500,000 تومان
خرید

هدفون استودیویی Sennheiser HD 300 Pro

هدفون HD 300 Pro یک هدفون جمع شونده و رده بالا است که برای استفاده حرفه ای در مانیتورینگ ایده آل است. آنها یک طراحی پشت بسته ارائه می دهند که تضعیف غیرفعال عالی نویز محیط را فراهم می کند و حتی به گونه ای طراحی شده‌اند که در محیط‌ های پر سر و صدا و برای استفاده روی صحنه و برنامه‌های ضبط استودیویی به خوبی عمل کنند.

10,800,000 تومان
خرید

Sennheiser HD25 هدفون دی جی و استودیویی

با توجه به وزن کم بخاطر استفاده از آلومینیوم فشرده در طراحی ساخت و وجود یک اهرم چرخشی بر روی یکی از گوشی ها که به شما امکان گوش دادن تک گوش را می دهد، به علاوه ی صدای مانیتور HD25 برای داشتن صدایی مانیتورینگ سیار بسیار مناسب می باشد.

8,800,000 تومان
خرید

Sennheiser HD200 Pro هدفون استودیویی

هدفون مدل HD200 Pro از کمپانی Senheiser یک هدفون پشت بسته مانیتورینگ حرفه ای از کمپانی Sennheiser است که کیفیت استودیویی و لذت گوش دادن بسیار بالایی را برای شما فراهم میکند.آن دارای گوشی هایی با پد های نرم مدل دور گوش است وهمچنین هدبند قابل تنظیم و وزن سبک و طراحی ارگونومیکش آن را به یک هدفون مانیتورینگ حرفه ای ایده آل برای استفاده در کاربردهای دقیق و بلند مدت کرده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

هدفون استودیویی Sennheiser HD-400 Pro

هدفون مدل HD-400 Pro از کمپانی Sennheiser  یک هدفون پشت باز حرفه ای مرجع استودیویی است که یکی از بهترین ابزارهای شما در طول نشست های رکورد، ویرایش، میکس و مسترینگ شما میباشد.  مهندسی درونی هدفون HD 400 Pro با طراحی پشت باز، دیافراگم ترنسدوسر با ترکیب پلیمری منحصر به‌ فرد با مقاومت ۱۲۰ اهم و سیستم مغناطیس و میرایی با قدرت بالا، بارها و بارها برای بیس عمیق‌تر، انتقال اعوجاج با کیفیت و طبیعی بودن کیفیت بالای شنیداری شما را تضمین می‌ کند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید