0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Shure

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Shure MV5 میکروفون یو اس بی

میکروفون کاردیود و یو اس بی مدل MV5 از کمپانی Shure یک میکروفون رومیزی با نمایی بسیار جذاب و کارایی فوق العاده است که توسط اپلیکیشن ShurePlus MOTIV پشتیبانی میشود و میتوانید از آن در پلتفرم iOS‌نیز استفاده کنید. این میکروفون دارای خروجی هدفون برای مانیتور صدا میباشد. آن دارای سه پریست DSP برای تنظیم گین، اکولایزر، کمپرس کردن و یک پایه ی رومیزی میباشد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Shure SM7B میکروفون داینامیک

میکروفون مدل SM7B از کمپانی Shure یک میکروفون داینامیک فوق حرفه ای برای بردکست، پادکست یا رکورد ساز و آواز میباشد و هر آنچه که شما از یک میکوفون نیاز دارید را به شما میدهد.این میکروفون برای برداشت صدایی گرم و نرم و برقراری ارتباط قوی با شنوندگان ساخته شده است.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

میکروفون یو اس بی Shure MV7

میکروفون یو اس بی مدل MV7 از کمپانی Shureبا کیفیت صدای عالی و ویژگی‌های ساخته شده برای تولید محتوا، به میکروفون انتخابی در میان میزبان‌های پادکست و سازندگان محتوا تبدیل شده است. MV7 با الهام از میکروفون بردکست SM7B ساخته شده است که دارای یک الگوی پیکاپ کاردیوئیدی بسیار جهت دار است که نویز ناخواسته پس زمینه را رد می کند. پاسخ فرکانسی بهینه ‌شده ی آن صداهای مختلف را تقویت می‌کند. این میکروفون USB هر دو خروجی USB و XLR را ارائه می دهد تا بتوانید هر گونه که می خواهید رکورد کنید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

هدفون استودیویی Shure SRH 940

هدفون استودیویی مدل SRH 940 از کمپانی Shure یک هدفون مرجع پشت بسته است که پاسخ فرکانسی دقیقی را در سراسر طیف صوتی ارائه میدهد. این هدفون بسیار راحت و دقیق است، این هدفون از Shure، انتخابی بسیار خوب برای حرفه ای های صوتی باهوش است که از کیفیت قدردانی می کنند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

هدفون دی جی Shure SRH ۷۵۰

هدفون دی جی مدل SRH750 DJ از کمپانی Shure یک هدفون بسیار راحت و آسان برای کاربردهای شبانه روزی دی جی ها و آهنگسازان میباشد. این هدفون از بالاترین رزونانس ها تا برق آسا ترین بیس ها مانند 808 را به خوبی برای شما مانیتور میکند و به شما این امکان را میدهد تا آنچه را در ذهن دارید به خوبی برای مخاطبان به نمایش بگذارید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید