0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Steinberg

کمپانی Steinberg یک کمپانی گسترش دهنده و زیر مجموعه ای از Steinberg Media Technologies GmbH میباشد که به دست Karl Steinberg و Manfred Rurup در سال ۱۹۸۴ در هامبورگ آلمان راه اندازی شد. این کمپانی به عنوان نماینده و طرفدار پروتکل MIDI نرم افزار Pro 16 را که یک اپلیکیشن سکوئنس میدی برای Commodore 64 بود که پس از آن Pro 24 را نیز برای پلتفرم Atari ST گسترش دادند.

این کمپانی نرم افزار Cubase را در سال ۱۹۸۹ برای Atari منتشر کرد و نسخه های مک و ویندوز را نیز منتشر کرد. این کمپانی در سال ۲۰۰۰ ۱۸۰ کارمند داشت. Steinberg چندین فناوری استاندارد در صنعت موسیقی از جمله فرمت Virtual Studio Technology (VST) را برای پلاگین ها و پروتکل ASIO (ورودی جریان / خروجی صدا) ایجاد کرد. این کمپانی به پیشرفت و گسترش و همه گیر شدن صنعت آهنگسازی الکترونیک بسیار کمک کرده است و از سال ۲۰۰۵ تبدیل به یک زیر مجموعه از غول بزرگتری به نام YAMAHA شد. این کمپانی اکنون تولید کننده و گسترش دهنده ی نرم افزارهای آهنگ سازی مانند Cubase، Nuendo، WaveLab به همراه چند نرم افزار دیگر، اپلیکیشن های موبایل، کارت صدا، کنترلرهای استودیویی، پکیج های لوپ و سمپل و سازهای مجازی است و نقش بزرگی را در این زمینه بازی میکند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Steinberg ur242 کارت صدا

رابط صوتی UR242 از کمپانی Steinberg یک رابط صوتی USB 2.0 به همراه 2 پری آمپ نسل جدید D-PRE و پشتیبانی از نرخ سمپل 192 کیلوهرتز و ورودی و خروجی MIDI می باشد. این کارت صدا ارائه دهنده ی کیفیت صوتی شفاف و بی نظیر است و در ساخت پری آمپ های آن از تکنولوژی D-PRE کمپانی یاماها استفاده شده است که باعث می شود صدا هایی با جزئیات بیشتر و طبیعی تر را ضبط کنید.

19,000,000 تومان
خرید

Steinberg ur12 کارت صدا

کارت صدای UR12 از کمپانی Steinberg یک کارت صدا با طراحی جمع و جور است که دارای کیفیت ساخت فوق العاده اتصال کامل با iPad و پری آمپ های میکروفون D-PRE برجسته می باشد. این کارت صدا یک مبدل صوتی با کیفیت 24 بیت و 192 کیلوهرتز است که وفاداری صوتی خوبی را به شما ارائه می دهد، و پری آمپ های D-PRE آن به شما اجازه ی ضبط ریز ترین جزئیات و عمیق ترین و باور نکردنی ترین داینامیک ها را می دهد.

7,500,000 تومان
خرید

Steinberg ur22 mk2 کارت صدا

کارت صدای UR22 Mk2 از کمپانی Steinberg یک رابط صوتی USB 2.0 2*2 به همراه دو پری آمپ D-PRE و کیفیت صدای 24 بیت و نرخ سمپل 192 کیلوهرتز می باشد. همچنین آن دارای دو ورودی پری آمپ جدید D-PRE از کمپانی یاماها می باشد که ارائه دهنده ی یک صدای واقعا شفاف و با جزئیات بالا می باشد که واقعا بی نظیر است و علاوه بر اینها دو ورودی لاین نیز برای اتصال سینت سایزر ها و... نیز بر روی پنل پشتی این کارت صدا تعبیه شده است. این کارت صدا با سخت گیرانه ترین استاندارد های مهندسان کمپانی یاماها طراحی شده است. و به اندازه ای سر سخت می باشد تا بتواند در مقابل همه ی تکان ها و لرزش های حمل مقاومت کند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Steinberg UR44C کارت صدا

کارت صدای UR44C یک رابط صوتی USB 3.0 ۶ در ۴می باشد که دارای چهار ورودی صدا با پری آمپ های D-PRE است و داری کیفیت ۳۲ بیت با نرخ سمپل ۱۹۲ کیلوهرتز می باشد. این کارت صدا از ورودی و خروجی MIDI نیز پشتیبانی می کند تا سینت های خود را به سادگی به کار بگیرید. این کارت صدا دارای ابعادی کوچک و جمع و جور است که به راحتی قابل حمل بوده و در کوله ی شما جا می شود و می توانید آن را در هر مکانی به کار ببرید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Steinberg UR22C کارت صدا

کارت صدای UR22C یک رابط صوتی USB 3.0 ۲ در ۲می باشد که دارای دو ورودی صدا با پری آمپ های D-PRE است و داری کیفیت ۳۲ بیت با نرخ سمپل ۱۹۲ کیلوهرتز می باشد. این کارت صدا از ورودی و خروجی MIDI نیز پشتیبانی می کند تا سینت های خود را به سادگی به کار بگیرید. این کارت صدا دارای ابعادی کوچک و جمع و جور است که به راحتی قابل حمل بوده و در کوله ی شما جا می شود و می توانید آن را در هر مکانی به کار ببرید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید