0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

TASCAM

کمپانی آمریکایی TASCAM سالهاست که انتخاب نوازندگان، مهندسان و حرفه ای های جهانی بوده است. این کمپانی از سال ۱۹۷۱ آغاز به کار کرد و با نام تجاری TEAC Corporation شروع به ساخت تجهیزات صدای حرفه ای مانند نوار کاست دک های پخش و ضبط و میکسرهای دیجیتال کرد و نوآوری های زیادی را به جهان عرضه کرد و تاکنون از صنعت صدا پشتیبانی کرده است.

این کمپانی امروزه افزون بر تولیدات پیشین خود، سیستم های پخش تلوزیونی و رادیویی تا تجهیزات استودیوهای ضبط، پردازنده های صدا، سالن کنسرت، اتاق کنفراس، تجهیزات دانشگاهی، تجهیزات تجاری، تئاتر ها سیستم های پخش اینترنتی و ابزارهای ساخت موزیک را نیز پوشش میدهد. این کمپانی نوآوری های بزرگی در صنعت رکورد های صنعتی فیلمهای ویدئویی و نوار کاست را فراهم کرد و امکان همگام سازی چندین دستگاه را فراهم کرد و همچنین برای نوآوری هایش جایزه Emmy را که بزرگترین افتخارات بردکست در آمریکا میباشد را دریافت کرد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Tascam IXR کارت صدا

 کارت صدای iXR یک رابط صوتی با قابلیت پشتیبانی از MIDI می باشد که می تواند به صورت مستقیم به دستگاه های iPad نیز متصل شود و به همراه آنها استفاده شود. همانطور که iPad ها قابل حمل می باشند این کارت صدا نیز بسیار قابل حمل می باشد. 

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Tascam US-2x2 کارت صدا

 کارت صدای US-2*2 یک رابط صوتی/MIDIUSB می باشد که برای کارهای آهنگ سازی بسیار مناسب می باشد و مخصوص کاربران تازه کار می باشد. این کارت صدا قابلیت ضبط جدی و با کیفیت را نیز دارد که کیفیتی برابر 24 بیت و 96 کیلوهرتز را به شما ارائه می دهد. 

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید