0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Universal Audio

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

کارت صدا Universal Audio Volt 1

کارت صدای مدل Volt 1 از کمپانی Universal Audio یک کارت صدای حرفه ای رومیزی میباشد که از تخصص سفارشی این کمپانی بهره میبرد. درگاه ارتباطی این کارت صدا USB-C میباشد و همچنین دارای مبدل های آنالوگ برتر و حرفه ای است که صدا را با کیفیت و عمق بیت ۱۹۲ کیلوهرتز و ۲۴ بیت تبدیل میکنند که به شما این امکان را میدهند تا موزیک هایتان را با صدایی حرفه ای بسازید و پادکست ها و رکوردهایتان را نیز با بالاترین کیفیت ممکن ضبط کنید.

5,700,000 تومان
خرید

کارت صدا Universal Audio Volt 2

کارت صدای مدل Volt 2 از کمپانی Universal Audio یک کارت صدای حرفه ای رومیزی میباشد که از تخصص سفارشی این کمپانی بهره میبرد. درگاه ارتباطی این کارت صدا USB-C میباشد و همچنین دارای مبدل های آنالوگ برتر و حرفه ای است که صدا را با کیفیت و عمق بیت ۱۹۲ کیلوهرتز و ۲۴ بیت تبدیل میکنند که به شما این امکان را میدهند تا موزیک هایتان را با صدایی حرفه ای بسازید و پادکست ها و رکوردهایتان را نیز با بالاترین کیفیت ممکن ضبط کنید.

7,540,000 تومان
خرید

بسته استودیویی Universal Audio Volt 2 Studio Pack

بسته ی استودیویی Volt 2 Studio Pack از کمپانی Universal Audio یک بسته ی استودیویی مقرون به صرفه و کارامد برای رکوردهای استودیویی و خانگی میباشد که دارای کارت صدای Volt 2، یک هدفون مانیتورینگ حرفه ای VHP-100 و یک میکروفون کاندنسر ایده آل برای هرگونه رکورد خانگی و استودیویی میباشد که به همراه نرم افزارهای Ableton Live Lite، Melodyne Essential، UJAM، Softube Marshall، Plugin Alliance Ampeg و Relab LX480 Essentials ارائه میشود تا بهترین خروجی ممکن را از پروژه هایتان دریافت کنید.

 

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Universal Audio Apollo Twin Duo Core کارت صدا

کارت صدای مدل Apollo Twin Duo Core از کمپانی حرفه ای Universal Audio محبوب ترین کارت صدای شناخته شده در چند سال اخیر است که برای ویندوز و مک طراحی شده است و دارای مبدل های بسیار نیرومند با کیفیت ۲۴ بیت و ۱۹۲ کیلوهرتز و پری آمپ هایی با گرمای ایده آل آنالوگ میباشد. این کارت صدا دارای سطح کلاس A جهانی میباشد و صدای مبدل های آن را میتوانید در بسیاری از ترک های برتر بشنوید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید