0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Volca Modular سینتی سایزر

0
0

Volca Modular یک سینت سایزر نیمه ماژولار می باشد که متشکل از ماژول های مستقل سینت آنالوگ، افکت های دیجیتالی و یک سکوئنسر است. هر کدام از ماژول های آن برای تکمیل استقلال آن به دقت انتخاب شده اند.

برای قیمت تماس بگیرید
- +

٢ روز مهلت تست

ارسال سریع

پشتیبانی رایگان

ارسال رایگان برای تهران

Volca Modular یک سینت سایزر نیمه ماژولار می باشد که متشکل از ماژول های مستقل سینت آنالوگ، افکت های دیجیتالی و یک سکوئنسر است. هر کدام از ماژول های آن برای تکمیل استقلال آن به دقت انتخاب شده اند. و ماژول ها که به صورت داخلی متصل شده اند، بنابراین می توانید قبل از وصل کردن کابل های پین نیز با آن صدا ها را تولید کنید، و مسیر یابی آن با خطوط سفید روی پنل نمایش داده شده است. اتصالات ماژول ها از طریق یک کابل پین اولویت بیشتری نسبت به اتصالات داخلی دارد و آنها را بایپس می کند.
آن دارای یک سکوئنسر 16 پله ای است که می تواند پارامتر ها را اتومیت کند. در حالی که این دستگاه یک سینت نیمه مدولار می باشد آن به یک سکوئنسر تکامل یافته ی 16 پله ای مجهز شده است که ارائه دهنده ی محدوده ی گسترده ای از عملکرد ها می باشد و به شما اجازه می دهد تا حتی هنگام استفاده ی مستقل از اتومیت کردن اجرایتان لذت ببرید. سکوئنسر ولکا ماژولار به شما اجازه می دهد تا حالت تصادفی را برای نت ها، پله های فعال و تنظیمات میکرو تنظیم کنید. و عبارات، ریتم ها و مقیاس های نا منظمی که برای ذهن بعید به نظر می آیند را با اعمال کردن حالت تصادفی تولید کنید و از آن یک منبع ایده های ناشناخته تولید کنید.
اگرچه ولکا ماژولار یک سینت سایزر سبک West Coast است، آن همچنین ارائه دهنده ی پشتیبانی انعطاف پذیر برای موسیقی به عنوان یک ساز معاصر می باشد. بر روی آن یک تابع micro tuning وجود دارد که به شما امکان این را می دهد که گام هر نت را به طور جداگانه ای تنظیم کنید. شما با استفاده از یک جک Sync امکان اتصال راحت به ماشین گروو کرگ را دارید و می توانید volca modular را به دیگر واحد های این سری یا minilogue، monologue، prologue، electribe یا یک SQ-1 متصل کنید و از همزمانی سکوئنسر آن لذت ببرید.

منبع دی جی سنتر هرگونه پیگرد قانوننی دارد.

نظر خود را بنویسید
  • فقط کاربرانی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند
*
*
  • عالی
  • بد
سوالات خود را مطرح کنید