0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

Yamaha

توروکوزو یاماها، موسس کمپانی بزرگ YAMAHA در تاریخ ۲۰ آپریل ۱۸۵۱ در کایی، ژاپن چشم به جهان گشود و تا ۳۶ سالگی یک ساعت ساز بود و در همان سن اولین آکاردئون را ساخت و کمپانی "نیپون گاکی" را در شیزوکا به راه انداخت که در آن تجهیزات موسیقی تولید می شد. پس از جنگ جهانی دوم، صاحب کمپانی تجهیزات و ماشین آلات به جا مانده از زمان جنگ را در راه تولید موتورسیکلت به کار گرفت و در اولین سال تولیدش، 125 موتورسیکلت مدل "آکا آکاتومبو" را تولید کرد (که از یک موتور آلمانی الهام ساختش را گرفته بودند و بعد ها کمپانی انگلیسی با الهام گرفتن از اولین موتور یاماها خط تولید موتور هارلی دیویدسون را راه اندازی کرد) و به افتخار موسس شرکت نام کمپانی را به YAMAHA تغییر داد و با مشاهده ی نتیجه ی خوب از اولین فروش موتور سیکلت شرکت دیگری مخصوص تولید موتور را در سال ۱۹۵۹ تاسیس کرد.

 یاماها در تولید ساز و ابزارآلات موسیقی از جمله پیانو، گیتار، ویولن، ویولن سل، ساکسیفون و ... به بزرگترین کمپانی تولیدات تجهیزات موسیقی تبدیل شده بود و باز هم به دنبال گسترش فعالیتش در زمینه های لوازم ورزشی، کامپیوتری و خانگی بود. این کمپانی به دلیل ساخت با کیفیت و درجه یک کالا های مورد نیاز آهنگسازان و نوازندگان مانند اسپیکر مانیتورها، سینتی سایزرها، پیانو و... به یکی از غول های این صنعت تبدیل شد و کمپانی Korg نیز در سال ۱۹۵۳ با دیدن موفقیت YAMAHA، ۵۱ درصد از سهام این کمپانی را خریداری کرد.

 

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

Yamaha HS8i اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ افسانه‌ای مدل HS8i از کمپانی یاماها یک محصول بسیار پر طرفدار از این کمپانی می‌باشد که پس از گذشت سالها همچنان در حال تولید است. این اسپیکر دنباله‌رو و مدل پیشرفته و توسعه یافته‌ی مدل NS-10 می‌باشد که در سال ۱۹۷۸ تولید شد که به یک استاندارد مانیتور استودیویی برای حوزه‌ی نزدیک تبدیل شد. این اسپیکر دارای یک مدار آمپ داخلی پیشرفته بوده و ارائه دهنده‌ی یک صدای واضح و گسترده  بدون اغراق می‌باشد.

46,000,000 تومان
خرید

Yamaha HS7i اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ افسانه‌ای مدل HS7i از کمپانی یاماها یک محصول بسیار پر طرفدار از این کمپانی می‌باشد که پس از گذشت سالها همچنان در حال تولید است. این اسپیکر دنباله‌رو و مدل پیشرفته و توسعه یافته‌ی مدل NS-10 می‌باشد که در سال ۱۹۷۸ تولید شد که به یک استاندارد مانیتور استودیویی برای حوزه‌ی نزدیک تبدیل شد. این اسپیکر دارای یک مدار آمپ داخلی پیشرفته بوده و ارائه دهنده‌ی یک صدای واضح و گسترده  بدون اغراق می‌باشد.

39,280,000 تومان
خرید

Yamaha HS5i اسپیکر مانیتورینگ

اسپیکر مانیتورینگ افسانه‌ای مدلHS5i از کمپانی یاماها یک محصول بسیار پر طرفدار از این کمپانی می‌باشد که پس از گذشت سالها همچنان در حال تولید است. این اسپیکر دنباله‌رو و مدل پیشرفته و توسعه یافته‌ی مدل NS-10 می‌باشد که در سال ۱۹۷۸ تولید شد که به یک استاندارد مانیتور استودیویی برای حوزه‌ی نزدیک تبدیل شد. این اسپیکر دارای یک مدار آمپ داخلی پیشرفته بوده و ارائه دهنده‌ی یک صدای واضح و گسترده  بدون اغراق می‌باشد.

29,400,000 تومان
خرید

Yamaha MG06X میکسر اجرای لایو

میکسر اجرا و استودیویی مدل MG06X از کمپانی Yamaha یک میکسر حرفه ای چند کاره و پرکاربرد است. این میکسر آنالوگ یاماها با داشتن ویژگی های غنی و کیفیت صدای پر قدرت بسیار مناسب برنامه های سیار و نصب های ثابت می باشد. آپ-امپ با کیفیت آن شما را از داشتن یک صدای شفاف و رسا مطمئن می کند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Yamaha Reface YC سینتی سایزر

سینتی سایزر مدل Reface YC یک کیبورد کوچک قابل حمل  است که یک صدای ارگ بسیار خوب و معتبر را برای شما فراهم میکند و به اندازه ای کوچک است که به سادگی در زیر بغل شما جا میشود.بر روی این سینتی سایزر شما ۵ مدل ارگ گوناگون دریافت خواهید کرد که برگرفته از vintage tonewheel، transistor تا classic YC است و همچنین یک ست کامل از کنترل های کشویی، اسپیکر دوار استریو، پرکاشن کوبه ای و افکت ها برای افزودن عمق و بیانگری به اجرای شما نیز دریافت خواهید کرد.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید

Yamaha MG12XU میکسر اجرای لایو

میکسر مدل MG12XU از کمپانی یاماها یک میکسر کاملا مجهز برای استودیو و روی استیج می باشد. این میکسر آنالوگ یاماها با داشتن ویژگی های غنی و کیفیت صدای پر قدرت بسیار مناسب برنامه های سیار و نصب های ثابت می باشد. آپ-امپ با کیفیت آن شما را از داشتن یک صدای شفاف و رسا مطمئن می کند.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید